Radeon HD 7350 Performans Düşüklüğü

Serkan07

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba , arkadaşlar.

Aklıma takılan bir soruyu sizlerle paylaşmak istedim. Bilgisayar'da Call of Duty MW 3 'ü yüksek ayarlarda oynayabilirken Call of Duty MW2 , Assasins Creed Brotherhood gibi daha bir çok oyunu ayarlarını düşük seviyelere alarak oynayabiliyorum. Sistem özelliklerim;

WX2FZ6O.png

ZidR6pz.png

Yardımlarınızı esirgemeyin.

O kadar da kötü değil sistemin. Tüm sürücülerinin güncel mi?

Hangi oyunlarda kaç fps alıyorsun?

Tüm sürücülerim güncel değil aslında. Ama bu sabah technopat driver güncelleme hizmetine başvurdum. Dediğim gibi MW3 'de yüksek ayarlarda 25-30 fps alıyorum. Ama BF3'de mesela düşük ayarlarda 20 fps filan alıyorum. Çoğu oyunda düşük ayarlarda bile böyle fpsler.

Ayrıca güncel olmayan driverlerim;

zzbYhwZ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef ekran kartı konusunda kazıklanmışsınız. HD 7350, soldan ikinci rakamı 3 olan, giriş seviyesi bir ekran kartıdır ve çok düşük performans verir. Bu bahsettiğiniz oyunlardan daha iyi bir performans alabilmek için en az HD 7750 ekran kartına ihtiyacınız var.

Ekran kartlarını soldan ikinci rakamına göre değerlendirebilirsiniz. 0 en düşük, 9 en yüksektir. Eğer bütçeniz varsa size yeni bir ekran kartı önerebiliriz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı