Radeon HD 7600M series CS:GO kaldırır mı?

Amd driver yazılımdan oyunları ekledinizmi?Değiştirilebilir grafik yapılandırmasından ben yaptım performans oyunlarda çok arttı.Normalde sistem İntel HD Graphics 4000 kullanıyor.

Garibanın yüzü güler mi :(
evet Yüksek Performans için ayarlı oyun, mesela payday 2'de 800x600 çözünürlükte 30fps'yi geçemiyor, 7670M kullanımı afterburner ile sabit %0 gözüküyor.

Windows sürümünüz nedir acaba? Windows 10 Home 64 Bit yüklü, driverlar da güncel ama sanki harici grafik devreye girmiyor gibi performans veriyor.

8.1 SL X64 kullanıyorum. Bu ekran kartının Windows 10 driveri sorunlu. Ben de bu yüzden 8.1'de kaldım. Kartın sahiplerinin neredeyse tamamı Windows 10'da sorun yaşıyor.

benim ramim 4 gb işletim sistemim 8.1

işlemci intel i5 3210 işletim sistemi 8.1 ram 4benimde seninle

benim ramim 4 gb işletim sistemim 8.1

işlemci intel i5 3210 işletim sistemi 8.1 ram 4 gb.
benim sistemde seninkiyle tıpatıp aynı dell inspiron ram 4gb win8.1 işlemci intel i5 3210 ben cs go indirdim hiç kasmadan donmadan oynadım ama bi sorun var pc çok ısınıp kapanıyor sağlam bi soğutucu işi çözer mi bilmem ben o sistemle kasma donma olmadan oynadım sağlam soğutucu alıp deneyin bence belki ısınıp kapanmaz eğer ısınıp kapanmazsa kasma donma olmadan rahatça oynarsın

benim sistemde seninkiyle tıpatıp aynı dell inspiron ram 4gb win8.1 işlemci intel i5 3210 ben cs go indirdim hiç kasmadan donmadan oynadım ama bi sorun var pc çok ısınıp kapanıyor sağlam bi soğutucu işi çözer mi bilmem ben o sistemle kasma donma olmadan oynadım sağlam soğutucu alıp deneyin bence belki ısınıp kapanmaz eğer ısınıp kapanmazsa kasma donma olmadan rahatça oynarsın
Benimde çok ısınıyor ve soğutucu gerçekten böyle laptoplar için çok gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı