Radeon HD4650 sürücüsü yüklenemiyor

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisiyarıma geçenlerde Windows 10 kuruldu Windows 8'de ekran kartımın driverini rahatca kullanabiliyordum fakat Windows 10'da driver kuramıyorum. Bunun bir çaresi var mı? Şimdi ekran kartını değiştir diyeceksiniz, fakat laptop o zamanda Windows 10'dan Windows 8'e geri yükle diyeceksiniz. Fakat 10 gün geçti aradan, ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden aynı ekran kartını kullanıyordum. Windows 10 kullanırken Windows 8 driverini yükleyip kullanıyordum sıkıntı olmuyordu.
Kendi sitesinden yüklediğimde sorun çıkartıyordu ancak buradan indirince sorunsuz kullanıyordum garip bir şekilde.
link

Eskiden aynı ekran kartını kullanıyordum. Windows 10 kullanırken Windows 8 driverini yükleyip kullanıyordum sıkıntı olmuyordu.
Kendi sitesinden yüklediğimde sorun çıkartıyordu ancak buradan indirince sorunsuz kullanıyordum garip bir şekilde.
link

Eyvallah!
link
verdiğin linken 64 bitmi yoksa mimarısızımı indireyim

Geri
Yukarı