Radeon Pro Software for Enterprise yüklersem oyun oynayabilir miyim?

Merhaba, sistemi yeni topladım 15-16 gün kadar oldu. Ekran kartı RX 5700 XT. PC hem render hem mimari render alınacak şekilde kullanılacak. Oyunlarda bir sıkıntım yok ancak render çok sorunlu. Lumion 10 kullanıyorum. İşlemciyi kullanmıyor. GPU kullanan bir render programı. İlk olarak adrenalin 20.4.1 versiyonunu yükledim. Ara ara render alıyordu arada almıyordu PC donuyordu. Şimdi 20.4.2'ye yükselttim DDU ile silip şu an ise PC donması yok ama artık hiç render almıyor direkt kapatıyor programı render tuşuna basınca, verdiği hata ise wrong creation of texture.

Sizce son yüklediğimi de silmeli miyim onun yerine AMD'nin render için verdiği Radeon Pro software for Enterprise Driver'ını yükleyip. Çok bir bilgi bulamadım internette bu Driver ile ilgili. Ayrıca bunu yüklersem oyun vb oynayaz mıyım anlayamadım. Bir de ekran kartı saat hızı boştayken 788 MHz, bu normal midir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı