Radeon R7 240 atikmpag.sys mavi ekran

lockijas

Hectopat
Daha fazla  
Suanda bunu ekran kartini devre disi birakmis sekilde yaziyorum. Bu sabah kargodan ekran kartim geldi iyi hos monte ettim ve yaninda verdikleri driver DVD'sini takip yukleesini bekledim yuklendikten sonra benden yeniden baslatmami istedi, bende yaptim PC aciliyor 5-6 saniye geciyor ve bam mavi ekran hatasini veriyor yazan hata atikmpag.sys'den kaynakli oldugunu soyluyor sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Suanda bunu ekran kartini devre disi birakmis sekilde yaziyorum. Bu sabah kargodan ekran kartim geldi iyi hos monte ettim ve yaninda verdikleri driver DVD'sini takip yukleesini bekledim yuklendikten sonra benden yeniden baslatmami istedi, bende yaptim PC aciliyor 5-6 saniye geciyor ve bam mavi ekran hatasini veriyor yazan hata atikmpag.sys'den kaynakli oldugunu soyluyor sorun nedir ?
Öncelikle ekran kartını çıkar monitörü anakartın VGA'sına bağla sonra CD'den yüklediğin driver'ı sil internetten en güncel olanını kur. CD driver en güncel olmayabiliyor. Eğer hala düzelmezse ekran kartını bir arkadaşında dene onda da aynı sorun olursa kartı geri yolla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı