Minecraft'ta 15 kişinin kasmadan oynayabileceği sunucu önerisi

Exeraton var ramini vb. istediğin kadar arttırabiliyorsun ama paralı.
Hocam bu yazdığınızı okudum da, çok güzel bir sistem sunuyorlar. Ram başına saatlik 1 kredi ödüyorsun, yani 8 GB'lık bir sunucunuz varsa aktif olduğu sürece saatlik 8 kredi alıyor. 1 kredi 30 kuruş civarına denk geliyor, araştırılıp bu alınabilir.

Direkt realms alsanıza 8 dolara.

Bazı arkadaşlarda orijinal MC yok. O yüzden almıyoruz ama tavsiye için teşekkürler.

Hocam bu yazdığınızı okudum da, çok güzel bir sistem sunuyorlar. RAM başına saatlik 1 kredi ödüyorsun, yani 8 GB'lık bir sunucunuz varsa aktif olduğu sürece saatlik 8 kredi alıyor. 1 kredi 30 kuruş civarına denk geliyor, araştırılıp bu alınabilir.

Tam anlamadım. Daha net açıklama şansınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı arkadaşlarda orijinal MC yok. O yüzden almıyoruz ama tavsiye için teşekkürler.

Tam anlamadım. Daha net açıklama şansınız var mı?
Hocam yüksek kişi sayısı = daha fazla ram ihtiyacı, 15 kişi için 8 GB yeter de artar. Ordan hesaplarsak, sunucu 1 GB ram başına 1 kredi kesiyor saatlik, yani 8 GB'lık bir sunucu açık kaldığı sürece her saat 8 kredi kesiyor, buda saatlik 8 kredi yani 2,5 lira yapıyor.

Hocam yüksek kişi sayısı = daha fazla ram ihtiyacı, 15 kişi için 8 GB yeter de artar. Ordan hesaplarsak, sunucu 1 GB ram başına 1 kredi kesiyor saatlik, yani 8 GB'lık bir sunucu açık kaldığı sürece her saat 8 kredi kesiyor, buda saatlik 8 kredi yani 2,5 lira yapıyor.
sağol kral

Yeni konular

Geri
Yukarı