Radeon ReLive video çektikten sonra renkler kötüleşiyor ve kalite düşüyor

Hamza16GG

Hectopat
Merhaba. Radeon ReLive'dan görüntü tekrarı özelliği sayesinde oyunda yaptığım bazı vuruşları kaydediyorum. 1024x768'de oynuyorum fakat kayıt çözünürlüğünü 1080p bile yapsam, oyun içi bile yapsam, 720p bile yapsam görüntü kalitesi video çektikten sonra çok kötü oluyor. Adobe Premiere Pro CC 2020 üzerinden edit yapıp render kalitesini en yükseğe çekiyorum fakat render sonrası ya bir şey değişmiyor ya da daha kötü oluyor. Hiçbir şekilde olumlu sonuç yok. YouTube'a attığım videolardan bakabilirsiniz ne kadar berbat kalitesi olduğuna.

Buyurun link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon ReLive ile video çekmeni önermem FPS'i yarıya düşürüyor önereceğim program ise OBS sutudio hem 60 FPS video çekebilirsin + yayın yapabilirsin bütün streamırlar bunu kullanıyor

Radeon ReLive ile video çekmeni önermem FPS'i yarıya düşürüyor önereceğim program ise OBS sutudio hem 60 FPS video çekebilirsin + yayın yapabilirsin bütün streamırlar bunu kullanıyor.

Dostum ben video çekmiyorum. Görüntü tekrarı özelliğini kullanıyorum. Ayrıca OBS ile video çekince daha fazla FPS düşüyor emin olabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı