Radeon Relive Videoların Akıcı Olmaması

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar video çekme işine sarmış bulunmaktayım. Yakın zamanda NVİDİA tarafında ShadowPlay bir video çekme yazılımı gibi AMD de çıkarmış. Bu duruma çok sevindim fakat video ayarlamalarını yaptım (çözünürlük, kare hızı, bit değeri vs.). Fakat böyle nasıl anlatsam video kaydı akıcı değil. Böyle pürüzsüz kayganlık vardır bazı videolarda bende onun gibi bir şey bekliyordum şahsen. Fakat böyle video çekerken hiç bir sorun yok. Ama izlemeye gelince böyle gene akıcı ama takılarak akıcı hafif hafif batıyor göze. Zaten çektiğim videoları direk SSD'den çekiyorum. Yani SSD'de videolarım. Her şey güncel. Çektiğim videoları Windows Media Player ile izliyorum acaba ondan mıdır? Bence alakası yok ama. :D Bunun nedeni nedir ? İşlemcimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Ekran kartımın da öyle. Acaba yeni sürücü mü getirecekler? Siz ne düşünüyorsunuz? Sistemimi yazacağım merak etmeyin. İyi sosyaller. Şimdiden sağ olun var olun. :)

@Recep Baltaş

ASUS B150M PRO GAMİNG
İ5 6500
KİNGSTON HYPERX FURY 8GB 2133MHZ.
ASUS ROG STRİX RX 470 4GB
KİNGSTONE HYPERX FURY 120GB SSD
SEAGATE 1TB 7200 RPM. HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı