Radeon RX 5700 XT sistem en kadar eder?

A. Berat ERDEM

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Sistemim şu an güncel olarak aşağıdaki gibidir.
Size göre değeri nedir maddi olarak biraz sıkıntılarım var satmayı düşünüyorum.

MSI X470 GAMING Plus / Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz DDR4 X4 32 GB/ AMD Ryzen 5 3600 / Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT 8 GB 256 Bit / Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2 SSD/ Toshiba P300 2 TB HDD / ASUS VG279Q 144Hz 1MS / Zalman ZM700-LX / SteelSeries Rival 650 Wireless Gaming Mouse / Logitech G103 / Cooler Master H500 /SteelSeries Arctis 3/ ASUS AC55Bt Bluetooth wireless/Xbox One s Controller

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kim sıfır almak varken ikinci elden o fiyata alır? Parça parça bileşen satın o zaman.

Sistemde en eski parça ana kart o bile 7 ay oldu
Benim şuan ki güncel fiyatlardan hesapladıgim kadarı ile 12.700 TL tabi 2. El olunca düşer ama o kadar düşeceğini düşünmemistim

Sistemde en eski parça ana kart o bile 7 ay oldu
Hocam sistem evet değerli ama ikinci elde kimse sana peşin 9000 veremez. Eğer değerine yakın satmak istiyorsan parça parça sat. İşlemci+Anakart+Ram - Kasa+PSU - Ekran Kartı - Monitör - Ekipmanlar şeklinde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı