Radeon Software 20.4.2'den 20.9.1 Sürümüne Geçiyorum

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
rad.png

Önerilen sürücüler arasına girmiş. Aylar sonra ilk güncellememi yapıyorum. 20.4.2'de ve önceki WHQL sürücülerde hiçbir sorun yaşamadım. Gelişmeleri ve çıkarsa da sorunları bu konuda sizlere bildireceğim. :D

Ben geçtim sıkıntı yok. Yardır hocam!

20.9.1 kullanıyorum ve memnunum, herhangi bir sorun yaşamadım ve önceki sürücülere oranla stabil bir performans elde ediyorum. Rahatlıkla geçebilirsiniz.
Teşekkürler. Başlattım kurulumu. Bir süre deneyimleyelim artık. WHQL olduğu için içim rahat aslında. Performans artışı bile bekliyorum. RX5XX kartlar sürücü ile çok performans kazancı yaşadı çıktığından beri.

Teşekkürler. Başlattım kurulumu. Bir süre deneyimleyelim artık. WHQL olduğu için içim rahat aslında. Performans artışı bile bekliyorum. RX5XX kartlar sürücü ile çok performans kazancı yaşadı çıktığından beri.
Ben %2-3'lük bir performans artışı elde ettim, bence en güzeli stabil olması oldu. Ne demek istediğimi anlayacaksınız :) Bununla beraber sanırım benim kartıma yazılımsal RT geldi.

Ben %2-3'lük bir performans artışı elde ettim, bence en güzeli stabil olması oldu. Ne demek istediğimi anlayacaksınız :) Bununla beraber sanırım benim kartıma yazılımsal RT geldi.
Sizin kart neydi? Stabilite bakımından ben bir sorun yaşamıyordum aslında eski sürümde. Yine de bir fark hissedersem yazarım buraya. Kurulum bitti şimdi. Birazdan FH4 gireceğim. :)

radd.png

Sizin kart neydi? Stabilite bakımından ben bir sorun yaşamıyordum aslında eski sürümde. Yine de bir fark hissedersem yazarım buraya. Kurulum bitti şimdi. Birazdan FH4 gireceğim. :)

Eki Görüntüle 690714
Vega 56 (64 BIOS) Ben de sorun yaşamıyordum, lakin öncekilere göre daha az FPS düşüşü söz konusu. (Tabii optimizasyonu iyi oyunlar için diyorum, diğer türlü en baba kartlarda bile biliyorsunuz.)

Yabancı forumlarda 20.9.1 iyi değil diyorlar. Sistemden sisteme değişiyor sanırım. FreeSync'da kırılma ve siyah ekran giriyor deniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı