Çözüldü Radeon Software açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NameDeli

Hectopat
Renk ayarı yapmak için Software gireyim dedim, bir baktım açılmıyor. Ben de klasik çözüm güvenli moda geçip driverı silip geri yükledim ama ne göreyim, yine açılmıyor. Sağ tık yaptım gözüküyor, AMD bildirimleri her şeyi geliyor ama açılmıyor. Açıldığı zaman da fotoğrafta olduğu gibi açılıyor.

Dosya Ekleri

• 1668545824044.png
    1668545824044.png
    135,7 KB · Görüntüleme: 53
Çözüm
Büyütme simgesine tıkladınız mı? Veya pencere konumlandırmasını denediniz mi?

Belki de AMD sunucuları ile ilgili bir hatadır. Hangi sürümü kurduğunuzda başladı bu sorun?

O tuşların hiçbiri çalışmıyor.

Ama şu an kendi kendime sorunu çözdüm. O küçük AMD yeri açılınca görev yöneticisinde değişik bir AMD logosu olan ama adı çok saçma bir şeydi, hatırlamıyorum. Tam o yeri genişletince de içinde CMD çalışıyordu. Ben de görevi sonlandır dedim. Sonra o AMD yeri kapandı. Geri AMD açmayı denedim ve açıldı. Çok saçma bir şekilde çözdüm.
Hocam hemen şöyle diyeyim siz driverı yanlış yerden indirmişsiniz.

1668547705255.png

Buradan Auto detect indirdiniz büyük ihtimal aşağıdan modelinizi seçerek indirin ama hemen kurmayın ilk önce bilgisayarına DDU indirin ondan sonra bilgisayarı güvenli moda alın bunların nasıl yapıldığı internette her yerde var bunları yaptıktan sonra DDU açıp AMD driverı silin ondan sonra güvenli moddan çıkıp geri indirdiğiniz AMD driverı kurun sonra yeniden başlatın ve bitti büyük ihtimal bu sorununuzu çözer.

Hocam hemen şöyle diyeyim siz driverı yanlış yerden indirmişsiniz.

Eki Görüntüle 1574110

Buradan Auto detect indirdiniz büyük ihtimal aşağıdan modelinizi seçerek indirin ama hemen kurmayın ilk önce bilgisayarına DDU indirin ondan sonra bilgisayarı güvenli moda alın bunların nasıl yapıldığı internette her yerde var bunları yaptıktan sonra DDU açıp AMD driverı silin ondan sonra güvenli moddan çıkıp geri indirdiğiniz AMD driverı kurun sonra yeniden başlatın ve bitti büyük ihtimal bu sorununuzu çözer.

Zaten yaptım dediğinizi ama Update fail hala var. İnşallah kalıcı olmaz bu sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı