Radeon Software boşta VRAM kullanımı %110

Hz ile ne alakası varki bunun ? ( merak )

Gereken cevabı ilk sayfada verdim boşa kürek sallıyorsunuz. Memory leak oluyor ve büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsü eski. Yeniden başlat o kısım gidecek, sonra sürücüyü güncelle tamamdır.

Bu VRAM saat hızı kullanım değeri değil. İkisi farklı şeyler. VRAM saat hızı sorunlarında %100 oluyor, %110 olamaz o artan kısım memory leak'e giriyor. Saat hızı konusunu açmıştım burada daha önce.

Gereken cevabı ilk sayfada verdim boşa kürek sallıyorsunuz. Memory leak oluyor ve büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsü eski. Yeniden başlat o kısım gidecek, sonra sürücüyü güncelle tamamdır.

Bu VRAM saat hızı kullanım değeri değil. İkisi farklı şeyler. VRAM saat hızı sorunlarında %100 oluyor, %110 olamaz o artık kısım memory leak'e giriyor. Onun zaten konusunu ben burada açmıştım.

Hocam bilgisayar 1 aylık en yeni sürümleri yüklemiştim sanırım. Gpu z indirdim nereye bakmalıyım ?

Bu VRAM saat hızı kullanım değeri değil. İkisi farklı şeyler. VRAM saat hızı sorunlarında %100 oluyor, %110 olamaz o artan kısım memory leak'e giriyor. Saat hızı konusunu açmıştım burada daha önce.

Ve evet yeniden başlatınca %60 a düştü.

Geri
Yukarı