Radeon Software "Currently not available" hatası

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Radeon Software'a yeni versiyon gelmiş. Yükledim ve açmaya çalıştığımda bu hata geldi.

IMG_20220119_111355.jpg

Sonrasında açmaya çalıştığımda "Radeon Software currently not available" hatası aldım. Sonra tekrar girmeye çalıştığımda girdi. Ama sorun olur mu diye paylaşmak istedim.

IMG_20220119_111355.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik sürücünün versiyonuyla Radeon Software'nin sürümü uyuşmuyor sorun bu grafik sürücünün güncellemesi var ise güncelle onu.

Radeon Software'a yeni versiyon gelmiş. Yükledim ve açmaya çalıştığımda bu hata geldi.

Eki Görüntüle 1274617

Sonrasında açmaya çalıştığımda "Radeon Software currently not available" hatası aldım. Sonra tekrar girmeye çalıştığımda girdi. Ama sorun olur mu diye paylaşmak istedim.

Eki Görüntüle 1274617
Aynı Hata Benim AMD Radeon HD6450 Ekran Kartımın Sürücüsünde de Oldu.Sitesindeki En Yüksek Kurulabilen Sürümü Kur(Beta da Dahil).O Sürücüyü Ekran Kartın Desteklemiyor.Ama AMD Onu Destekliyor Gibi Anlıyor.

Grafik sürücünün versiyonuyla Radeon Software'nin sürümü uyuşmuyor sorun bu grafik sürücünün güncellemesi var ise güncelle onu.

Sanırım sürücü güncellemesi yaparken Radeon Software güncellemesi yapmayı unuttun. Ekran kartını söylersen sana sürücüyü atabiliriz. DDU ile mevcut sürücüyü silip attığımızı kur.

Sanırım sürücü güncellemesi yaparken Radeon Software güncellemesi yapmayı unuttun. Ekran kartını söylersen sana sürücüyü atabiliriz. DDU ile mevcut sürücüyü silip attığımızı kur.
Geç yazdığım için özür dilerim ceza yemiştim. Ekran kartım Rx550 zaten ben sürücüyü indirmeden önce DDU ile olan sürücüyü silip en son sürümünü kendi sitesinden indirmiştim. Rx550 için.

Geç yazdığım için özür dilerim ceza yemiştim. Ekran kartım Rx550 zaten ben sürücüyü indirmeden önce DDU ile olan sürücüyü silip en son sürümünü kendi sitesinden indirmiştim. Rx550 için.
İlk önce bunu, sonra ikincisini dener misin?

DDU ile silip denedin, değil mi?
Evet
Şuan girebiliyorum Radeon Software ye sıkıntı yok gibi. Ama o sorun neden oldu? Nasıl çözebilirim tam olarak? Tekrardan deniyeceğim DDU ile kaldırıp tekrar indirmeyi.
Galiba sorunu çözdüm. 4,5 saat sonra DDU ile tekrar silip yeniden indirdiğim de aynı hata ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı