Radeon Software GTA 5 sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

M_Arda

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Benim Lenovo Ideapad 320 15ABR laptopum var. Laptopta çoğu laptopta olduğu gibi hem bir APU (512MB Radeon R7 graphics) hem de bir harici ekran kartı (2GB Radeon M440/530/M535DX) var. Doğal olarak oyunlarda yüksek FPS değerleri için oyunları harici ekran kartında başlatıyorum. Normalde ayarlardan grafik kısmında yüksek performansa aldığımda da APU'dan başlatıyor. Ben de AMD Radeon Software üzerinden başlatmayı denedim ve birçok oyunda ekran kartı devreye girdi. Ama GTA 5'e girmeye çalışınca timed out hatası alıyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

IMG_20210107_105258.jpg

IMG_20210107_105052.jpg

Ekran Alıntısı.PNG

IMG_20210107_105242.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler. Benim Lenovo Ideapad 320 15abr laptopum var. Laptopta çoğu laptopta olduğu gibi hem bir APU (512MB Radeon R7 graphics) hem de bir harici ekran kartı (2GB Radeon M440/530/M535DX) var. Doğal olarak oyunlarda yüksek FPS değerleri için oyunları harici ekran kartında başlatıyorum. Normalde ayarlardan grafik kısmında yüksek performansa aldığımda da APU'dan başlatıyor. Ben de AMD Radeon Software üzerinden başlatmayı denedim ve birçok oyunda ekran kartı devreye girdi. Ama GTA 5'e girmeye çalışınca timed out hatası alıyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 821230

Eki Görüntüle 821233

Eki Görüntüle 821245

Eki Görüntüle 821232

Bu hatanın ekran kartı ile alakasi yok.

Tarih ve saat ya da ekran kartıyla alakası olmadığını düşünüyorum çünkü normal launcher dan girince oyun açılıyor. O zaman da ekran kartını kullanmadığı için radeon software dan açmak istiyorum.

Tarih ve saat ya da ekran kartıyla alakası olmadığını düşünüyorum çünkü normal launcher dan girince oyun açılıyor. O zaman da ekran kartını kullanmadığı için radeon software dan açmak istiyorum.
Aynı sorun benim arkadaşımın bilgisayarında da mevcut sorunu çözebildin mi ? Uzun zamandır harici ekran kartı ile çalıştırmaya uğraşıyoruz. Hangi driver sürümünü vs kullanıyorsun. Mesajıma geri dönüş yaparsan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı