Radeon Software profili yeniden başlatınca sıfırlanıyor

Rivenable

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Radeon Software üzerinden ayarladığım ayarları profili kaydet diyerek kaydettim fakat her PC'yi açtığımda profili yükle demem gerekiyor, yoksa kendi ayarlarından devam ediyor. Bunu nasıl kaydettiğim ayarlarda bırakabilirim, her açtığımda yeniden profili yükle demem gerekmeden benim ayarlarımda açmasını nasıl sağlarım? Ayarlarım aşağıdaki görseldeki gibi her PC'yi açtığımda ben dokunmadan böyle kalmasını istiyorum.

1618920294670.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı kapatın. Bu sayede ayarlarınız sıfırlanmaz. Yalnız elektrik kesintisi gibi bilgisayarın ani kapanması ya da ani reset gibi işlemlerden sonra ayarlar sıfırlanır aklınızda olsun.

Dosya Ekleri

• hızlı başlatma.PNG
    hızlı başlatma.PNG
    43,5 KB · Görüntüleme: 85
Merhabalar. Görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı kapatın. Bu sayede ayarlarınız sıfırlanmaz. Yalnız elektrik kesintisi gibi bilgisayarın ani kapanması ya da ani reset gibi işlemlerden sonra ayarlar sıfırlanır aklınızda olsun.
Dediğinizi denedim fakat ayarlarım yine de sıfırlandı. Başka bir çözüm yolu var mıdır?

Dediğinizi denedim fakat ayarlarım yine de sıfırlandı. Başka bir çözüm yolu var mıdır?
Benim bildiğim başka çözüm yolu yok. Bende bu şekilde çözdüğüm için size önermiştim aslında sizde de işe yaraması gerekti ilginç. Doğru bir şekilde Hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapattınız mı? Dediğim gibi bu ayarın kapatılmasına rağmen bilgisayarın ani kapanması (elektrik kesintisi gibi), güç tuşundan kapatmak ya da reset tuşu ile ani reset atmak da ayarların sıfırlanmasına sebep olacaktır.

Benim bildiğim başka çözüm yolu yok. Bende bu şekilde çözdüğüm için size önermiştim aslında sizde de işe yaraması gerekti ilginç. Doğru bir şekilde Hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapattınız mı? Dediğim gibi bu ayarın kapatılmasına rağmen bilgisayarın ani kapanması (elektrik kesintisi gibi), güç tuşundan kapatmak ya da reset tuşu ile ani reset atmak da ayarların sıfırlanmasına sebep olacaktır.
Dediğiniz ayarı kapattım, bilgisayarı yeniden başlat kısmına basarak yeniden başlattım. Ayarlara girdiğimde eski ayarlara geri döndüğünü gördüm. Başka bir çözüm yok mudur bununla ilgili?

Geri
Yukarı