Radeon Software Update Fail Sorunu

Sclxz

Hectopat
Yer
Fox River
Selam, öncelikle resimde göründüğü gibi Update Fail diyor ve GTA 5 Online'de Anlık 1 Saniye FPS düşmesi yiyorum. Araba sürerken oluyor. Sorunu bundan olabilir mi?
Sistemim:
  • RX 580 8 GB
  • i5 9400F
  • 8 GB RAM 2666 MHz
Ne yapmam gerek?

Adsız.png

Son düzenleme:
Selam, öncelikle resimde göründüğü gibi Update Fail diyor ve GTA 5 Online'de Anlık 1 Saniye FPS düşmesi yiyorum. Araba sürerken oluyor. Sorunu bundan olabilir mi?
Sistemim:
  • RX 580 8 GB
  • i5 9400F
  • 8 GB RAM 2666 MHz
Ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 521891
Yeni sürümü uygulamadan değil de AMD'nin internet sitesi üzerinden indirmeyi deneyin.

Öyle yaptım olmadı 1604 hatasını veriyor ama uygulamada yapildi olarak gozukuyor bir onceki surum yeni surumde fotoğrafdaki gibi.

Ya kral hala buradaysan Allah rızası için cevap ver çıldıracağım, 10 gündür çözüm bulamıyorum 1604 hatası veriyor lütfen buradaysan çözüm buldun mu?

Ya kral hala buradaysan Allah rızası için cevap ver çıldıracağım, 10 gündür çözüm bulamıyorum 1604 hatası veriyor lütfen buradaysan çözüm buldun mu?
Knk çözümü şu: başlata msconfig yazıp aç sonra yukardan ön yüklemeye bas ve orada güvenli ön yükleme var onu işaretle uygula ve pc yi yenide
s.PNG
n başlat pc değişik bi şekilde açılıcaktır açıldığında amd driver ı tekrar kurmayı dene olur

Kanka çözümü şu: Başlata MSConfig yazıp aç sonra yukarıdan ön yüklemeye bas ve orada güvenli ön yükleme var onu işaretle uygula ve PC'yi yeni deEki Görüntüle 1090404n başlat PC değişik bir şekilde açılıcaktır açıldığında AMD driver ı tekrar kurmayı dene olur.

Bu bir zarar verir mi işlemin amacı ne?

Bu bir zarar verir mi işlemin amacı ne?

Hiçbir zararı yoktur bilgisayarı güvenli modda başlatır ve bu sayede sen sürücüyü kurarken bir şey yüzünden o hatayı alırsın (programlar dosyalar sürücünün kurulmasını engeller) ama güvenli modda her şey kapanır sürücü kurulumu çakışması yaşamazsın yanlış anlatmış olabilirim ama kesinlikle bir zararı yoktur PC'nin kendi özelliği zaten işleminiz bittikten sonra eski haline getirebilirsiniz.

Geri
Yukarı