Radeon Software video çekmiyor

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün bir sorun gördüm bilgisayarımda. Radeon Software ile videolar çekiyordum. Bir kere bir sorun olmuştu. Çektiğim videolar 1KB olarak gözüküyordu. Fakat şimdi videoyu hiç çekmiyor. Videoyu başlattığımda ekteki gibi bir yazı çıkıyordu sağ üstte. Hatta Radeon Software'ı sildim ve tekrar yükledim ama sorun düzelmedi. Ve ayrıca bilgisayar çok yavaşladı. Valorant oynarken falan kendi kendine kapanıyor oyun. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Dosya Ekleri

• ek.png
    ek.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar merhaba. Bugün bir sorun gördüm bilgisayarımda. Radeon Software ile videolar çekiyordum. Bir kere bir sorun olmuştu. Çektiğim videolar 1KB olarak gözüküyordu. Fakat şimdi videoyu hiç çekmiyor. Videoyu başlattığımda ekteki gibi bir yazı çıkıyordu sağ üstte. Hatta Radeon Software'ı sildim ve tekrar yükledim ama sorun düzelmedi. Ve ayrıca bilgisayar çok yavaşladı. Valorant oynarken falan kendi kendine kapanıyor oyun. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
Öneri: Çok önemli bir şey ise Radeon ile kayıt alman, eski ve video kaydedebilen, Radeon sürümü kurup deneyebilirsin. Çalışır belki.
Onun dışında OBS var.

öneri: Çok önemli bir şey ise Radeon ile kayıt alman, eski ve video kaydedebilen, Radeon sürümü kurup deneyebilirsin. Çalışır belki.
Onun dışında OBS var.

Hocam Radeon ile kaydetmem çok önemli değil fakat günümüzde ücretsiz bir program yok illa crack gerektiriyor programlar eğer sorunu çözemezsem OBS ile kayıt etmeye başlayacağım.

Geri
Yukarı