Radeon yazılımı silindi ve ekrana görüntü gelmiyor

Emrelwory

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Az önce Radeon yazılımını yanlışlıkla kaldırdım fark ettim kaldırdığımı ama durdurmak istemedim, sorun olur diye. Durdurmayınca sorun oldu şu an görüntü alamıyorum. Windows açılıyor ancak görüntü gelmiyor. BIOS ekranı için gelen anakart markasının yazısı falan da gelmiyor dolayısıyla BIOS'a giremiyorum.

Dostlarım amd yazılımını kaldırdığıma eminim çünkü yanlıilıkla tıkladım ama yazılım içerisinde gelen güncellemeler yapması için tıklıyordum yapmıyordu. Ben de hazır bu durum gerçekleşmişken dedim ki kaldırsın yine yüklerm. Şimdi önümdeki sorun şu ki bilgisayar başlarken ekrana asus f2 ye bas türevi yazılar gelmiyor. Yinede bassam da girmiyor. Acaba dedim sorun kablomda mı sıfır hdmi kablosu taktım durum yine aynı. İstediğiniz bir bilgi varsa verebiliri.

Ekran kartını çıkarıp denersem monitörü nereye bağlayacağım hdmi girişi yok anakartta. Çıkar tekrar tak diyorsanız deneyebilirim.
Acaba işlemciniz nedir, ekran kartını çıkarıp işlemcinin grafik kartıyla giriş yapalım sonra düzelir inşaallah.
Amd ryzen 5 2500x işlemcim diğer arkadaşa dediğim gibi monitörün kablosunu nereye takabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı