Radeon yazılımı silindi ve ekrana görüntü gelmiyor

Emrelwory

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Az önce Radeon yazılımını yanlışlıkla kaldırdım fark ettim kaldırdığımı ama durdurmak istemedim, sorun olur diye. Durdurmayınca sorun oldu şu an görüntü alamıyorum. Windows açılıyor ancak görüntü gelmiyor. BIOS ekranı için gelen anakart markasının yazısı falan da gelmiyor dolayısıyla BIOS'a giremiyorum.

Anakarta bağlaman gereken güç kablolarını kontrol eder misin. Sistem çalışıyor görüntü gelmiyorsa. İşlemciye güç gitmiyor olabilir?

Bütün kablolarım yerli yerinde işlemci fanı da dahil olmak üzere tüm parçalar çalışıyor.
Anlıyorum hocam. Yazılım silme sonrası görüntü gelmemesi de gerçekten ilginç. Acaba yazılım silmenle, herhangi bir donanım arızası oluşması denk mi geldi diye düşünmeye başladım ciddi ciddi 🙂 Çok düşük bir ihtimal ama olur mu olur. Başka bir ekran kartı bulup deneme yapmanı tavsiye ederim.

Anlıyorum hocam. Yazılım silme sonrası görüntü gelmemesi de gerçekten ilginç. Acaba yazılım silmenle, herhangi bir donanım arızası oluşması denk mi geldi diye düşünmeye başladım ciddi ciddi 🙂 Çok düşük bir ihtimal ama olur mu olur. Başka bir ekran kartı bulup deneme yapmanı tavsiye ederim.
Ben de çok şaşkınım bakalım bi bilgisayarcıya faan göndereyim en azından testini falan yaparlar.
Arkadaşlar sorunun kaynağını anladım. Şöyle anlatayım size monitörden şüphelendiğimi yazmıştım zaten bilgisayarı götürdüm televizyona bağladım hdmi ile görüntü aldım orada ardından radeon yazılımını yükleyip monitörde tekrar denedim ve monitörde de görüntü aldım. Ama tabiki sorunum tam olarak nedir bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı