Radyo televizyon ve sinema bölümünden memnun olmamak

Katsukitty

Hectopat
Merhaba ben bu sene radyo televizyon ve sinema kazandım iki yıllık bir bölüm ama ne derslerimden ne öğretmenlerden ne de sınıf ortamı hiçbiri bana göre değil. Derslerde aşırı sıkılıyorum. Bana hitap eden ders bir iki tane zate. N istediğim bölüm bu değildi. Grafik tasarım istiyordum. O gelmez diye yazmıştım. Garanti olsun diye ama yazdığıma bir tık pişmanım gibi aile şartları yüzünden okumak zorundaydım. Ne kadar istemesem de okulu da bırakma şansım yok. İstemeyerek gidiyorum. Ne yapabilirim? Cidden eziyet gibi geliyor...

Dosya Ekleri

• GAgqDFDX0AABOGp.jpg
    GAgqDFDX0AABOGp.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sınıf ortamı bana göre değilden kastınız nedir?

Grafik tasarım istiyordum. O gelmez diye yazmıştım.
İkisi zaten aşırı farklı bölümler. Ben Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon hedefliyordum fakat tutmayınca Lojistik seçtim.

Hocam sınıf ortamı bana göre değilden kastınız nedir?
arkadaşlık kurabileceğim kafa dengi insan yok hepsi sanki lisede gibi davranıyor çocuk çocuk atışmalar statü para göstermeler rahatsız edici.

İkisi zaten aşırı farklı bölümler. Ben Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon hedefliyordum fakat tutmayınca Lojistik seçtim.
memnun musun peki okumaktan

Hayallerinin ve hedeflerinin pesinden git. Ne olursa olsun, ne olursa olsun!

Arkadaşlık kurabileceğim kafa dengi insan yok hepsi sanki lisede gibi davranıyor çocuk çocuk atışmalar statü para göstermeler rahatsız edici.

Memnun musun peki okumaktan.

Anladım hocam violet hocamızında dediği gibi hayallerinizin peşinden gidin.

memnun musun peki okumaktan
Yani şikayetim yok. Lojistik genel olarak önü açık bir meslek.

Animasyondan da vazgeçmiş değilim. Mesleğimi edineceğim ve öyle ya da böyle animasyonu da öğreneceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı