RAGE 2 İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
RAGE 2 İncelemesi
8 yılın ardından bizlerle buluşan RAGE 2, bakalım oyuncuları mutlu edebilecek bir yapım olmuş mu? Yıl 2011. John Carmack ve DOOM ekibi yepyeni oyunları Rage’i PC, PlayStation ve Xbox oyuncularıyla buluşturmuştu. Büyük umutlarla piyasaya sürülen oyun, genel olarak olumlu karşılansa da ekibin vaat ettiği neredeyse her şeyin kusurlu veya eksik olması büyük tepki çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[…]

Devamı: RAGE 2 İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Her ability veya silah açtığımızda antreman yaptırmaya zorlaması kanser. Ayrıca oyunda bazen karakterlerin sesi gelmiyor, ilk açılışta kaplamalar geç yüklenme sorunu oluyor bir kaç dakika.

Mad Max gibi bir oyun ama onun kadar iyi diyemem. Araba ve silah yükseltmelerini boşa koymuşlar sanki zor ayarda dahi hiç yükseltme yapmasan da oyunun sonuna rahatlıkla geliniyor.

Çünkü oyun buglıydı çıktığında. (ve senin mesajı yazdığın tarihte) Hard veya Nightmare'e alsanda easyde oynuyorsun farketmeden :) Updateli yamalı olarak oynuyorum. Ultra Nightmarede başladım. Tek vuruşta ölüyorsun ama düşmanlar kafalarına birkaç tane hit aldıkları halde ölmüyorlar. Gövdelerine ise ateş ederek öldürmek çok zor. Hele armor varsa üstlerinde...

Arkadaşlar oyunun codex sürümünü indirdim fakat aşırı derecede kasıyor. Ekran kartım gtx 1050. Sebebi ne olabilir sürümden dolayı bir problem mi var ?

Yeni konular

Geri
Yukarı