Çözüldü Rahatsız etme modunda aramaları sessize alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Rahatsız etme moduna alınca ya her zamanki gibi çalıyor aramalar ya da direkt meşgule atıyor anladığım kadarıyla. Bunu diğer bildirimlerde olduğu gibi direkt sessize alma yolu yok mu titreşim moduna almadan? Teşekkürler.

Çözüm
Titreşimler kullanmadığın bir özellik ise ayarlara girip arama kısmına Titreşim yaz ve çıkan iki seçeneği de kapat. Kökten çözüm.
Rahatsız etme moduna alınca ya her zamanki gibi çalıyor aramalar ya da direkt meşgule atıyor anladığım kadarıyla. Bunu diğer bildirimlerde olduğu gibi direkt sessize alma yolu yok mu titreşim moduna almadan? Teşekkürler.

IPhone'da en üstte sol tarafta bir tuş var. O tuşu aşağı kaydırdığın zaman cihaz sessiz moda geçer.

Demek istediğini tam anlamadım. Sessizde olsun ama titreşim de olmasın istiyorsunuz. Öyle mi?

IPhone'da en üstte sol tarafta bir tuş var. O tuşu aşağı kaydırdığın zaman cihaz sessiz moda geçer.
Onda titriyor. Ben rahatsız etme moduna aldığımda bildirimlerin yalnızca bildirim merkezinde görünüp ne titreşim ne de ses çıkarmaması gibi arayınca da ne ses çıksın ne titreşim olsun istiyorum.

Demek istediğini tam anlamadım. Sessizde olsun ama titreşim de olmasın istiyorsunuz. Öyle mi?
Evet. Telefonun solundaki sessize almadaki gibi titreşim de olsun istemiyorum.

Eğer bunları kapattıysan olmuştur. Artık telefon ne yaparsan yap titremez.
Evet, öyle oldu ama tam istediğim şey yine bu değil aslında. Rahatsız etme modunda kişileri seçebiliyordum. Hatta bildirim gelmesini istediğim kişilerden yandaki tuştan ister sesli ister titreşimli bildirim alabiliyordum. Rahatsız etme modunda da öyle bir özellik yok herhalde.

Evet, öyle oldu ama tam istediğim şey yine bu değil aslında. Rahatsız etme modunda kişileri seçebiliyordum. Hatta bildirim gelmesini istediğim kişilerden yandaki tuştan ister sesli ister titreşimli bildirim alabiliyordum. Rahatsız etme modunda da öyle bir özellik yok herhalde.
Tümden titreşimleri kapattığın için seçemezsin. Biliyorum tam istediğin bu değil fakat diğer türlüsü de yok. Rahatsız etme modu bazı yönlerden eksik.

Yeni konular

Geri
Yukarı