Rainbow 6 Maestro alınır mı?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
15.000 Param var ve bir tane savunan karakter almak istiyorum, oynanış olarak ve silah olarak bana eğlenceli bir karakter gibi geldi sizce Maestro alınır mı?

Operatörlerim:
1623586954084.png

Bu senin oynanış tarzına göre verilebilecek bir karar dostum. Eğer 5 kişi oynuyorsan takım arkadaşlarının imza operatörlerine göre alabilirsin eğer tek oynuyorsan eğlenceli olduğunu söylüyorsun satın al. Belli bir saate geldiğinde tüm operatörleri açmış olacaksın zaten.
Şuan ki karakterlerine bakarsak tamamen defans üzerine oynuyor görünüyorsun böyle devam etmek istiyorsan maestro güzel bir tercihtir.

15.000 Param var ve bir tane savunan karakter almak istiyorum, oynanış olarak ve silah olarak bana eğlenceli bir karakter gibi geldi sizce Maestro alınır mı?

Operatörlerim:
Eki Görüntüle 1066733
Senin yerinde olsam ilk önce Caveira açardım. Hem oynaması çok eğlenceli, hem de rakip takımın kabusu olabiliyorsun :). Caveira açmak istemezsen, Kaid tavsiyemdir fakat derecelide çok fazla banlanıyor.

LMG'si holo sight ile güzel, nişan alma kısmında yavaş kalıyor biraz. Alan kontrolü olarak taretleri güzel iş yapıyor. Ben ordan oraya koşmayı sevmiyorum, defansta kalmak benim işim diyorsanız tercih edilebilir.

Senin yerinde olsam ilk önce Caveira açardım. Hem oynaması çok eğlenceli, hem de rakip takımın kabusu olabiliyorsun :). Caveira açmak istemezsen, Kaid tavsiyemdir fakat derecelide çok fazla banlanıyor.
Hayatımda hiç kaid banlayan takıma denk gelmedim. Genellikle caveria banlıyorlar. Ama aşırı yüksek rank'larda durum değişebilir.

Geri
Yukarı