Rainbow Six Extraction vs BF 2042

Bildiğim kadarıyla BF'de Battle Royale olmayacak diyordu yapımcılar. BF alan devasa haritalarının olduğu Conquest modu için alır çoğunlukla.
Campaign yok.BR de çıkışta olmayacak dendi ama free2play modu geleceği söylendi bu da muhtemelen Warzone gibi martta gelecek.
Hocam CoD geldiğinde de güzel oyun yapıyor ama.
Ondan zaten hayatımı CoDa verdim ya :D

Extraction'u sizden duydum bir bakayım dedim neymiş aaaaa bir de ne göreyim birkaç yıl önce gelen 10 GB'lık bir özel etkinliği oyun yapmışlar atmosfer ehh işte ama tuttmamış oynanış tanıtımında vıdı vıdı güzel sesli bir kadın anlatıyor tok bir tonla sinamatik gibi böyle göstergeler kapalı falan gerçek oynanış videosunda boş boş koşup mutant öldürüyorsun mutant çeşitliliği var ancak içime sinmedi resmen yeni oyun yapıp para kazanmak istemişler o mutantların yapay zekası aşırı berbat geldi ekran gösterge dolu sevmedim o tarzda başka bir oyun var çoktan çıktı birebir aynı konsept bence o daha güzel ismini şimdi hatırlayamadım kısaca oyun balon bunlar 1-2 video ile şahsi görüşlerim BF2042 her türlü bir BF4 atmosferi verecektir bence tercihin fazla yok ben tek seçenek görüyorum 2042.

Geri
Yukarı