Rainbow Six fare imleci kaybolmuyor

HilmiHan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-11400H - NVIDIA GeForce RTX 3050 75W - 16 GB DDR4 3200MHz
Meslek
Öğrenci
Tam ekran olmasına rağmen fare gömülmesi denen olay olmuyor.
Ekranda fare gözüküyor sağ sol tık çalışıyor ama hiçbir şekilde sağa sola dönemiyorum.
Daha da ilginç olanı sadece yan görev adı altında hikaye tabanlı oyun modunun 5. adımından sonraki bölümlerde oluyor bu hata.
Çevrimiçi modlarda böyle bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam ekran olmasına rağmen fare gömülmesi denen olay olmuyor.
Ekranda fare gözüküyor sağ sol tık çalışıyor ama hiçbir şekilde sağa sola dönemiyorum.
Daha da ilginç olanı sadece yan görev adı altında hikaye tabanlı oyun modunun 5. adımından sonraki bölümlerde oluyor bu hata.
Çevrimiçi modlarda böyle bir sıkıntı olmuyor.

Oyuna sağ tıkladıktan sonra tam ekran iyileştirmelerin devre dışı bırakın.

Düzelmedi maalesef.
Ya sadece Olaylar adlı kısımda yaşanıyor bu sıkıntı.
Orada oyun içi para kasılıyor diye bitirmek istemiştim.

Düzelmedi maalesef.
Ya sadece olaylar adlı kısımda yaşanıyor bu sıkıntı.
Orada oyun içi para kasılıyor diye bitirmek istemiştim.

Merhaba dostum,
Oyuna tekrar başlamak istedim ve bugün bana da bu oldu eğer çözemediysen söylemek istedim. Ubisoft'a gir ve ayarlar kısmında "Desteklenen oyunlar için oyun içi yer paylaşımını etkinleştir (enable in-Game overlay for supported Games)" seçeneğini bul ve bunu kapatman yeterli olacaktır. Bende internette yazıp bulamadım ve önceden de PC Xbox'da falan olsun bu imleç sorununu yaşadığım için denedim ve oldu. Umarım sende de benimki gibi sonuç verir iyi oyunlar dilerim. 😇

Merhaba dostum,
Oyuna tekrar başlamak istedim ve bugün bana da bu oldu eğer çözemediysen söylemek istedim. Ubisoft'a gir ve ayarlar kısmında "Desteklenen oyunlar için oyun içi yer paylaşımını etkinleştir (enable in-Game overlay for supported Games)" seçeneğini bul ve bunu kapatman yeterli olacaktır. Bende internette yazıp bulamadım ve önceden de PC Xbox'da falan olsun bu imleç sorununu yaşadığım için denedim ve oldu. Umarım sende de benimki gibi sonuç verir iyi oyunlar dilerim. 😇
Teşekkürler.
Yeniden başlarsam deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı