Rainbow Six öldü mü?

Ne yapmamı bekliyorsun? Rainbow'u ben mi ayakta tutayım? Ubisoft saçma sapan güncellemeler getireceğine, oyuncuyu elinde tutmaya çalışsaydı. Beni ilgilendiren bir durum yok.
Sana ayakta tut diyen olmadı. Oyuncusunun kalmadığına kendini ikna ettiğin için bu şekilde düşünüyorsun. Belkide sadece oyundan sıkılmışsın. En azından yazdığından bu çıkarılıyor. Anlık oyuncu sayısı gayet yerinde ve daha yıllarca oynanacak bir oyun.

Oyuncu sayısı olarak ölmedi. Lakin kalite olarak öldü. Ranked girseniz bile herkes saçma sapan oyun oynuyor. Eski taktiksel oynanış gitti.

Sana ayakta tut diyen olmadı. Oyuncusunun kalmadığına kendini ikna ettiğin için bu şekilde düşünüyorsun. Belki de sadece oyundan sıkılmışsın. En azından yazdığından bu çıkarılıyor. Anlık oyuncu sayısı gayet yerinde ve daha yıllarca oynanacak bir oyun.
Oyuncu sayısı 120k - 150k'larda gezinirken, 30k - 60k gibi sayılara düşmesi oyunun ölmesi değil de, ne oluyor? Benimle beraber en az 90k insan da sıkılmış anlaşılan, bu durumu nasıl açıklayacaksın? Çok istiyorsan sen yıllarca oyna, ileride Titanfall 2 gibi rezalet bir duruma gelirse yine oynamaya devam et.

R6 alınır mı? Herkes öldü falan diyor, espor falan ne alemde acaba bilen var mı?

Doğru düzgün bir rakibi olmadığı için ölmesi çok zor sadece oyuncuları azaldı.

Oyuncu sayısı 120k - 150K'larda gezinirken, 30k - 60k gibi sayılara düşmesi oyunun ölmesi değil de, ne oluyor? Benimle beraber en az 90k insan da sıkılmış anlaşılan, bu durumu nasıl açıklayacaksın? Çok istiyorsan sen yıllarca oyna, ileride Titanfall 2 gibi rezalet bir duruma gelirse yine oynamaya devam et.

Ölmek denmez buna ancak aktiflik büyük oranda azaldı. Bana kalırsa yeni bir R6 oyunu veya yeni oyuncular kazanmak için büyük bir etkinlik yapılmalı.

Oyuncu sayısı 120k - 150k'larda gezinirken, 30k - 60k gibi sayılara düşmesi oyunun ölmesi değil de, ne oluyor? Benimle beraber en az 90k insan da sıkılmış anlaşılan, bu durumu nasıl açıklayacaksın? Çok istiyorsan sen yıllarca oyna, ileride Titanfall 2 gibi rezalet bir duruma gelirse yine oynamaya devam et.
E sporları devam eden bir oyun nasıl ölmüş olabilir? Ben 3.5 senedir oynuyorum senin aksine sıkılmadım. Oyuncu sayısının yıl geçtikçe düşmüş olması oyunun öldüğü anlamına mı geliyor? Komik olmayın. Oyunların peak noktaları vardır. Sizin gibi gelip geçici kitle sıkılıp oyunu bıraktığında asıl kemik kitle kalır. Umarım anlamışsınızdır :)

Ölmek denmez buna ancak aktiflik büyük oranda azaldı. Bana kalırsa yeni bir R6 oyunu veya yeni oyuncular kazanmak için büyük bir etkinlik yapılmalı.
Bir etkinlik ile işi toparlayabileceklerinden emin değilim, yeni bir R6 oyunu şart. Oyuncu sayısı 2 yılda felaket şekilde azaldı, ilerleyen dönemlerde bu sayı daha da düşer. R6S şu an son zamanlarını yaşıyor.

E sporları devam eden bir oyun nasıl ölmüş olabilir? Ben 3.5 senedir oynuyorum senin aksine sıkılmadım. Oyuncu sayısının yıl geçtikçe düşmüş olması oyunun öldüğü anlamına mı geliyor? Komik olmayın. Oyunların peak noktaları vardır. Gelip geçici kitle sıkılıp oyunu bıraktığında asıl kemik kitle kalır. Umarım anlamışsınızdır :)
Eskiden de güzel oyunlar vardı, sırf oyuncu sayısını elinde tutamadığı için öldü. Rainbow da tekrar oyuncu çekemezse eğer, durumu o oyunlardan farksız olacak. Sen 3.5 yılda sıkılmamış olabilirsin ama insanlar sıkılıyor. Mira'nın camının kırılabilir olması bence Ubisoft'un yaptığı en büyük hataydı, bunun gibi insanların canını sıkan onlarca şey yaptılar.

Geri
Yukarı