Rainbow Six Siege 1.6 GB gözüküyor

Gabriella_35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
nowhere
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıktan da anlaşıldığı üzere Rainbow Six Siege 1.6 GB (1705 MB) gözüküyor. Ne yapmalıyım? Bilgisayarım kaldırmadığı için açamıyorum da. Bilgisayarımda uPlay'de yüklü. İade mi etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun normalde yaklasik 60 GB. Bilgisayariniz kaldirmiyor ise iade etmeyi düsünebilirsiniz.
Sıkıntı kaldırıp kaldırmaması sıkıntı değil ustam. :) Onu zaten biliyorum. Bilgisayarım çok eski. Ben ilerisi için almıştım. Bir de ara sıra arkadaşlarla internet kafeye gidiyoruz. Ondan dolayı. Bende 1.6 gb gösteriyor. Ne yapmalıyım? Teşekkürler. :)

Iade edip etmemek konusunda da tavsiye istemissiniz. Sorununuzu daha anlasilir bir sekilde aciklayin o zaman. Ilk sorunuzun cevabini da dolayli yoldan vermisim zaten. Oyun 60 GB yani sizde gösterilen miktarin 30 katindan fazla. Bir sorun oldugu ortada. Oyun dosyalarini silip oyunu tekrar indirebilirsiniz.

Iade edip etmemek konusunda da tavsiye istemissiniz. Sorununuzu daha anlasilir bir sekilde aciklayin o zaman. Ilk sorunuzun cevabini da dolayli yoldan vermisim zaten. Oyun 60 GB yani sizde gösterilen miktarin 30 katindan fazla. Bir sorun oldugu ortada. Oyun dosyalarini silip oyunu tekrar indirebilirsiniz.
Sıkıntı şu ki hocam oyunu hiç yüklemedim. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı