Rainbow Six Siege 27 TL

HezarFem

Kilopat
Daha fazla  
Sizde benim gibi 15 TL fiyata satılırken almayıp 55 TL'lik fiyatı görünce üzülenlerden iseniz iyi bir haberimiz var. Ubisoft sitesi Mübarek Cumaya özel indirim yapmış (Black Friday 2018).

Starter Edition paketi 27 TL'ye satılmakta. Malumunuz Steam'de şu anda indirim olmasına rağmen yine pahalı. Almak isteyen arkadaşlar fırsatı kaçırmasın.

Sizde benim gibi 15 TL fiyata satılırken almayıp 55 TL'lik fiyatı görünce üzülenlerden iseniz iyi bir haberimiz var. Ubisoft sitesi Mübarek Cumaya özel indirim yapmış (Black Friday 2018).

Starter Edition paketi 27 TL'ye satılmakta. Malumunuz Steam'de şu anda indirim olmasına rağmen yine pahalı. Almak isteyen arkadaşlar fırsatı kaçırmasın.

Ben 15 TL ye almıştım o zaman fiyatı gerçekten çok pahalanmış.

Bana arkadaşım tarafından 25 tl ye hediye edilmişti. Şuan büyük ihtimalle bilgisayar kaldırmıyor ama kütüphanemde bulunmakta banada yılbaşında hediye etmişti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı