Çözüldü Rainbow Six Siege Açılmıyor - File Corruption detected

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RSTUDIOS

Kilopat
Daha fazla  
Steamdan oyunu dün aldım gece yüklemeye bıraktım yüklendi. Sabah bir açayım dedim
"File Corruption detected ! The program will now Terminate." diye bir hata veriyor. 3 kere dosya doğrulamama rağmen hala bu hatayı alıyorum. Oyunun yanında Raimbow Six Siege ve Rainbow Six Siege Technical test server veriyor. Ben sadece rainbow six siege yükledim.

Çözüm
Sizde IObit proramları yani Advanced SystemCare, Driver Booster 5 ve Game Booster 3 varsa kaldırın. Antivirüs programını kapatıp oyuna girebilirsiniz. Dediğim programlar veya antivirüs programı BattleEye programını kapatıyor. Bu oyunun açılabilmesi için BattleEye'nin arka planda çalışması gerekir ben denedim oldu.
Sizde IObit proramları yani Advanced SystemCare, Driver Booster 5 ve Game Booster 3 varsa kaldırın. Antivirüs programını kapatıp oyuna girebilirsiniz. Dediğim programlar veya antivirüs programı BattleEye programını kapatıyor. Bu oyunun açılabilmesi için BattleEye'nin arka planda çalışması gerekir ben denedim oldu.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı