Rainbow Six Siege File corruption detected hatası

Furkan Marifet

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu iki gün önce satın aldım bugün yüklendi ve açmaya çalıştığımda "File corruption detected! The program will now terminate." hatası veriyor. İnternette biraz araştırdım Türkçe kaynak bulamadım. İngilizce olanlarda dosyaları doğruladıkları halde ve yeniden yükledikleri halde hatayı almaya devam etmişler. Madem sorunumu çözmeyecek ben neden tekrar indireyim zaten zor indirmişim ayrıca yeni indirdiğim oyunların dosyasında ne gibi eksik veya hata olabilir anlamıyorum. Şöyle uzun bi yazı buldum fakat ingilizcem yeterli değil. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

"File corruption Detected" :: Tom Clancy's Rainbow Six Siege General Discussions

Oyunu yüklü olduğu klasörden yönetici olarak çalıştırmayı denediğimde uplay açılıyor ve aktivason kodu istiyor. Uplay'i silip yeniden kurdum fakat değişen bi şey yok. Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Sizde IObit proramları yani Advanced systemcare,Driver Booster 5 ve Gamebooster 3 varsa kaldırın.Antivirüs programını kapatıp oyuna girebilirsiniz.Dediğim programlar veya antivirüs programı Battleeye programını kapatıyor.Bu oyunun açılabilmesi için Battleeye'nin arka planda çalışması gerekir ben denedim oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı