Rainbow Six: Siege alınır mı?

fuNuf

Hectopat
Daha fazla  
1. sorum = Başlıkta olduğu gibi Rainbow Six: Siege alınır mı?
2. sorum = 8.95 TL fark ile Deluxe Edition mı alınmalı?

Screenshot_7.png

Bireysel oyuncuysan alınmaz. Arkadaşların varsa ve gecikme sorunları, uzun haritaları yüzünden geç adapte olma, yer yer yeni gelen karakterlerin orantısız güçlü olmasına katlanacaksan alınır.

Bir de benim gibi dereceli oynayanları kanser etmemek için oyunu öğrenmeye çalışırken, derecesiz gelip dansöz gibi 150-200(Seviye sınırını hatırlamıyorum.) adamın gelip haraslamasına katlanmayı da unutmayın. Çok oyunculu oyunların klasik kitlesi dereceli de bir şey başaramayınca, yeni oyuncunun kafasını ezen kitle. Oyuna en büyük zararı verenler de bu kitle.

Bence oyunun videolarını izleyip hangi paketi alacağına karar ver. İstersen karakterleri oynarak açarsın. Ya da daha pahalı bir paket alarak direkt açılmış bir şekidle alabilirsin. Tam hatırlamıyorum paket içeriklerini.

Dostum kesinlikle deluxe edition al. Ben 1 yıldır solo oynuyorum. Diyeceklerim şunlar ki, bir kitle var oyunu sana sevdiriyorlar, gerek info olsun, gerek oyun içi motivasyon olsun oynarken zevk alıyorsun. Bir kitle var gerçekten oyunu sana sildirmek için elinden geleni yapıyorlar. Takım arkadaşının kafasında c4 patlatan mı dersin, troll amaçlı oyuna girip oyununu sabote eden mi dersin, 10 yaşında çocuğun küfürler edip kafana sıkmasını mı dersin, her şey var. Oyuna solo olarak gireceksen ya ilk başlarda ayarlardan herkesi sustur, ya da forumlarda yeni başlayan oyuncular birlikte öğrenmek için kendine takım arkadaşı arıyor onlarla birlikte gir. Oyun ilk başlarda zor gelebilir ama alışınca başından kalkamayabilirsin. Ben genellikle gece 12 den sonra giriyorum. Toxic kısımla o saatlerde pek karşılaşmadım

Bireysel oyuncuysan alınmaz. Arkadaşların varsa ve gecikme sorunları, uzun haritaları yüzünden geç adapte olma, yer yer yeni gelen karakterlerin orantısız güçlü olmasına katlanacaksan alınır.

Bir de benim gibi dereceli oynayanları kanser etmemek için oyunu öğrenmeye çalışırken, derecesiz gelip dansöz gibi 150-200(Seviye sınırını hatırlamıyorum.) adamın gelip haraslamasına katlanmayı da unutmayın. Çok oyunculu oyunların klasik kitlesi dereceli de bir şey başaramayınca, yeni oyuncunun kafasını ezen kitle. Oyuna en büyük zararı verenler de bu kitle.

Bence oyunun videolarını izleyip hangi paketi alacağına karar ver. İstersen karakterleri oynarak açarsın. Ya da daha pahalı bir paket alarak direkt açılmış bir şekidle alabilirsin. Tam hatırlamıyorum paket içeriklerini.

Bu uyarıya dikkat edin mutlaka. Ben tek kişiyim ve oyunu satın aldım. 2-3 oyun anca girmişimdir. Ekip olmayınca çok sıkıcı.

oyunu 3 yıl oynamış plat olarak söyliyim oyun güzel ama malesef suan oyuncuların istekleri karşılanmadığı için fazla oynanmıyor ve eğer tek başına rank girmek istersen sıkıntı olur

1. Evet kesinlikle alınır.
2. Evet kesinlikle alınır.
Standart paketini aldıktan sonra delux a geçirebiliyor muyum aradaki fark ile?
Sonradan paket yükseltemezsin, operatör paketi var onu alabilirsin. Deluxe Edition'da yanlış hatırlamıyorsam 8 atak 8 defans olmak üzere 16 operatör veriyor. Bunları kendi başına açmaya çalışırsan en az 100 saatini alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı