Rainbow Six Siege hala alınır mı?

Almayı düşündüğüm oyunlar arasında.

Yani ben R6'ya 23 TL verip aldım, dahada indirim girmez bence. Ama yani bu oyunada 90 TL verirmiydim orası tartışılır. Yani 50 TL'den yüksek değilse kaçırma, ama 90 TL ise indirim bekle.

Ajanlar vs ben Valorant'la aynı gibi düşünüyorum. İzlediğimde bir şey anlayamadım. Oyun hakkında birkaç bilgi verir misiniz?
Bir de çok taktiksel ve arkadaşsız kötü diyorlar. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da onun hakkında bir sürü bilgi mevcut oradan izleyebilirsiniz daha iyi anlarsınız.
Ajanlar vs ben Valorant'la aynı gibi düşünüyorum. İzlediğimde bir şey anlayamadım. Oyun hakkında birkaç bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Valorant ile çok farklı. Mekanik olarak, dinamik olarak, hele ki taktik olarak. Oyundan bahsedersek iki takım var. Dereceli maçlarda bomba imha et/kur, normal maçlarda rehine kurtarma ve bomba modları oynayabiliyorsun. Karakterlere operatör deniyor. Birçok operatör var ve her operatörün kendine özel cihazları var. Örneğin Fuze. Yıkılabilir duvara kurduğu cihaz peş peşe 4-5 tane bomba atıyor içeri. Örneğin Montagne. Kendine özel kalkanı var. Açılıp tüm bedenini önden koruyabiliyor. Örneğin Capitao. Germeli yayı var. İstersen sis bombası istersen yanıcı ok atabiliyorsun. Böyle böyle çokça operatör var. Rainbow Six Siege, oynadığım en zor FPS oyunlardan birisi. 4 yıldır oynuyorum hala yeni yeni taktikler öğreniyorum. Bir haritayı en az 150 defa oynamışımdır ama hala yeni bakış noktaları, spotlanacak alan buluyorum. İlk başlarda çok vurulacaksın. Başlarım böyle oyuna diyeceksin. Ama biraz öğrendikten sonra vazgeçemeyeceğin bir oyun olacak.

Geri
Yukarı