Rainbow Six Siege Alınır Mı?

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Counter Strike: Global Offensive'den bıktım. Yeni bir oyun arıyorum. Rainbow'u almayı düşünüyorum. Kitlesi sinir bozan oyunlardan nefret ederim. Bu oyunun kitlesi nasıl? Bir de onun dışında da oyun önerebilirsiniz. Online modu olması şart değil. Operasyon modu olan oyunları önerirseniz sevinirim.

Arkadaşlarınızla birlikte girerseniz eğlenceli bir oyun. Yoksa her oyunun 'kanser' olarak tabir edebileceğimiz bir kitlesi var malesef. Ama CS:GO'dan daha az 'kanser' denilebilir. Hatta yüksek rütbelerde çok kaliteli oyuncular gelmekte.

Arkadaşlarınızla birlikte girerseniz eğlenceli bir oyun. Yoksa her oyunun 'kanser' olarak tabir edebileceğimiz bir kitlesi var maalesef. Ama CS:GO'dan daha az 'kanser'. Hatta yüksek ranklarda çok kaliteli oyuncular gelmekte.
Arkadaşlarımla girmeyeceğim.
Division 2 tavsiye ederim. Rainbow ile ilgili çok bilgim yok.
The Division nasıldır?

Sadece keyfine casual takılmak içinse alınır, çok güzel zaman geçirtir. Fakat yok ben rekabetçinin dibine vuracağım, rank kasacağım derseniz, arkadaş ya da takımınız yok ise kesinlikle alınmaz, bulaşmayın derim.

Sadece keyfine casual takılmak içinse alınır, çok güzel zaman geçirtir. Fakat yok ben rekabetçinin dibine vuracağım, rank kasacağım derseniz, arkadaş ya da takımınız yok ise kesinlikle alınmaz, bulaşmayın derim.
Division serisi nasıl?

Division 2, virüs salgını sonrasını anlatan bol çatışmalı güzel bir oyun. 1 levelden başlıyorsun 30 level max. sonra kıyafet skorlarına göre levelin oluyor. üstüne başına giyiyorsun oyunda kastığın kıyafetleri, her kıyafetin belli özelliği var o kısmı oynayarak görmen lazım. Craft sistemi falan var, topladığın malzemeler ile silah ve kıyafet üretebiliyorsun. Güzel oyundur ve yeni oyun olduğu için hala geliştiriliyor. 1 i alma ama, oyuncu kalmadı orada artık. 2 ye geçti herkes. 2 alırsan discord kanalımıza bekleriz, aktif bir kanalımız var. Kasma konusunda yardımcı oluruz...
edit: youtube'den izle biraz videoları, oyun hoşuna giderse eğer kesinlikle oynaması zevkli bir oyun Division 2. division 1 de 2 de oynadım, iki oyuna da verdiğim para sonuna kadar değdi..

Division 2, virüs salgını sonrasını anlatan bol çatışmalı güzel bir oyun. 1 levelden başlıyorsun 30 level max. sonra kıyafet skorlarına göre levelin oluyor. üstüne başına giyiyorsun oyunda kastığın kıyafetleri, her kıyafetin belli özelliği var o kısmı oynayarak görmen lazım. Craft sistemi falan var, topladığın malzemeler ile silah ve kıyafet üretebiliyorsun. Güzel oyundur ve yeni oyun olduğu için hala geliştiriliyor. 1 i alma ama, oyuncu kalmadı orada artık. 2 ye geçti herkes. 2 alırsan discord kanalımıza bekleriz, aktif bir kanalımız var. Kasma konusunda yardımcı oluruz...
2 biraz bütçemi aşıyor açıkçası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı