Rainbow Six Siege Alınır Mı?

2 biraz bütçemi aşıyor açıkçası.
1 de zevklidir, ama oyuncu sayısı azaldı. Alırsan eğer bunu göz önünde bulundurmalısın. Özellikle dark zone kısmında oyuncu sayısı az ve kalan oyuncular ya çok aşırı iyi yada hileli oyuncular. Baya zorluk çıkartırlar.. :)

Alabilirsiniz. Ps4 kitlesinde küçük yaşlar var ve haliyle sinir bozucu bir şekilde konuşuyorlar ama zaman ilerledikçe ranked maçlarda bi sorun olacağını düşünmüyorum. (Bu arada pc için konuşmadım ve kitlesi nasıl bilmiyorum ama kesinlikle parasına değer bir oyun)

Starter edition'ı kaldırıp standart edition'ı 102TL yaptılar. Zaten oyunu doğru düzgün oynamak için iyi bir sistem gerekiyor iyi bir sistemi olanda bu fiyatı göze almalı bence.

Xbox one'da Rainbow Six Siege oynuyorum rütbem çokta yüksek değil iyi oynamadığım için. fakat şunu söyleyebilirim ki bazı oyuncular çok trol oluyor önüne gelene sıkan vardı geçen. cezalar var tabi ama dinleyen kim? kısacası cs:go gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı