Rainbow Six Siege başlamıyor

İkocan

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu silmiştim, dün akşam geri yükledim ama başlata basınca oyun 2-3 saniye Steam üzerinden çevrim içi gözüküp geri normale dönüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
uPlay bilgisayaranıza yüklediniz mi? Oyun her ne kadar Steam üzerinden çalışsada uPlay üzerinden işlem görüyor.

uPlay bilgisayarımda yüklü ama uPlay üzerinden açmaya çalışsam bile başlamıyor ayrıca u play ile Steam birbirine bağlı gözükmüyor.

O zaman uPlay ile Steam arasındaki bağlantıyı kurmanız gerekiyor. ilgili sayfayı gözden geçirebilirsiniz.

Üstte bir link bıraktım. Sayfayı inceler misiniz. Steam üzerinde alttaki resimdeki ibarelerin olması gerekiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 57
Steamdb adresindeki install tuşuna basarak kurmayı dener misiniz?
Tamam aktivasyon yapılmış. Aktivasyon ile ilgili bir probleminiz yok. Steam'de oyun üzerinde sağ tıkla. Özellikler > Yerel Dosya > Oyun Önbelleğinin bütünlüğünü doğrula işlemlerini yapar mısınız

uPlay üzerinde aktivasyon yaptığınız hesabı açıyorsunuz değil mi?
Visual C++ Redistributable For Visual Studio sürümlerini bilgisayarınıza yükleyip deneme yapar mısınız? İşletim sisteminize göre 32 Bit veya 64 Bit olabilir. Çoğunlukla Visual C++ Redistributable For Visual Studio 2012 yükleyince çözümleniyor. Linki bırakıyorum.

Visual C++

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı