Rainbow Six Siege başlamıyor

İkocan

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu silmiştim, dün akşam geri yükledim ama başlata basınca oyun 2-3 saniye Steam üzerinden çevrim içi gözüküp geri normale dönüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
uPlay bilgisayaranıza yüklediniz mi? Oyun her ne kadar Steam üzerinden çalışsada uPlay üzerinden işlem görüyor.

uPlay bilgisayarımda yüklü ama uPlay üzerinden açmaya çalışsam bile başlamıyor ayrıca u play ile Steam birbirine bağlı gözükmüyor.

O zaman uPlay ile Steam arasındaki bağlantıyı kurmanız gerekiyor. ilgili sayfayı gözden geçirebilirsiniz.

Nasıl bağlantı kuracağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz.

Üstte bir link bıraktım. Sayfayı inceler misiniz. Steam üzerinde alttaki resimdeki ibarelerin olması gerekiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 58
Sayfayı inceledim ama sayfadaki şeylerin hiçbiri olmadı.

Bende böyle gözüküyor ama oyun başlamıyor.

Steamdb adresindeki install tuşuna basarak kurmayı dener misiniz?
Tamam aktivasyon yapılmış. Aktivasyon ile ilgili bir probleminiz yok. Steam'de oyun üzerinde sağ tıkla. Özellikler > Yerel Dosya > Oyun Önbelleğinin bütünlüğünü doğrula işlemlerini yapar mısınız

İndirdim ama hiçbir şey olmadı gene başlamadı.
Oyun bütünlüğünü 5. kez doğrulamam.

uPlay üzerinde aktivasyon yaptığınız hesabı açıyorsunuz değil mi?
Visual C++ Redistributable For Visual Studio sürümlerini bilgisayarınıza yükleyip deneme yapar mısınız? İşletim sisteminize göre 32 Bit veya 64 Bit olabilir. Çoğunlukla Visual C++ Redistributable For Visual Studio 2012 yükleyince çözümleniyor. Linki bırakıyorum.

Visual C++

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…