Rainbow Six Siege başlangıçta çöküyor

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Bugün Rainbow Six eige aldım yükledim. Başta cinematic görüntü falan verdi izledim. Menüye geldiğimde sunuculara bağlanıyor diyor 5-6 saniye sonra bir anda crash veriyor.
Sistemim R3 3200G Vega 8 8x2 2400MHz RAM A320MH anakart.
1625165597552.png

Bu ekranda crash yiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Bugün Rainbow Six eige aldım yükledim. Başta cinematic görüntü falan verdi izledim. Menüye geldiğimde sunuculara bağlanıyor diyor 5-6 saniye sonra bir anda crash veriyor.
Sistemim R3 3200G Vega 8 8x2 2400MHz RAM A320MH anakart.
Eki Görüntüle 1092789

Bu ekranda crash yiyorum.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi?

Aynı olay başıma geldi dosya doğrulamasında 10 GB yükleme gereksinimi çıktı ve sonrasında düzeldi. Deneyin büyük ihtimal çözülür.

Yeni bir sürüm gelmiş ona güncelliyim. Bir de bu bulut kaydetmesimi deniyor Ubisoft'un açarken oda hata veriyor skip diyorum.

Sorun çözülmezse bulut kaydetmesini yapmayı deneyin belki sorun oradan da kaynaklanıyor olabilir.
Ubisoft'u silip tekrar yükleyin.

Sorun çözülmezse bulut kaydetmesini yapmayı deneyin belki sorun oradan da kaynaklanıyor olabilir.

Oda hata veriyor skip diyorum. Bundan önce de Ubisoft servisleri kullanılamıyor demişti. Bir videodan baktım CMD'den internet ayarlarımı sıfırlayıp DNS'i 1.1.1.1 1.0.0.1 yaptırttı. Sonra hesabımda oturum açabildim ama şimdi de bu hatalar. Neden ubisofta bağlanıyor ki Steam'den aldığım şey.

Oda hata veriyor skip diyorum. Bundan önce de Ubisoft servisleri kullanılamıyor demişti. Bir videodan baktım CMD'den internet ayarlarımı sıfırlayıp DNS'i 1.1.1.1 1.0.0.1 yaptırttı. Sonra hesabımda oturum açabildim ama şimdi de bu hatalar. Neden ubisofta bağlanıyor ki Steam'den aldığım şey.

Ubisoft kendi servisinin kullanılmasını istiyor ve evet gerçekten saçma ve uğraştırıcı dediğim gibi Ubisoft'u silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Geri
Yukarı