Rainbow Six: Siege benzeri oyun önerisi

Hezeran

Femtopat
Daha fazla  
Cümleten iyi forumlar. Taktiğe dayalı, yaş ortalaması yüksek, aktif oynanan, R6 gibi bir oyun arıyorum. Neden R6 oynamıyorsun o zaman diyenler için oynanış aşırı yavaş, karakterlerin koşu mekaniği falan, sanki operasyon mahalinde değil de Tarla'da koşuyorlar. Zorlaştırıyor her şey.

( Valorant veya CS:GO demeyin teşekkürler şimdiden )

Cümleten iyi forumlar. Taktiğe dayalı, yaş ortalaması yüksek, aktif oynanan, R6 gibi bir oyun arıyorum. Neden R6 oynamıyorsun o zaman diyenler için oynanış aşırı yavaş, karakterlerin koşu mekaniği falan, sanki operasyon mahalinde değil de Tarla'da koşuyorlar. Zorlaştırıyor her şeyi.

( Valorant veya CS:GO demeyin teşekkürler şimdiden )

Son düzenleme:
R6 benzeri oyunlar R6'dan çok daha yavaş. Zaten R6 şu an Call of Duty'ye dönmüş durumda. Taktik falan hak getire; vur sıka döndü olay.

R6 benzeri oyunlar R6'dan çok daha yavaş. Zaten R6 şu an Call of Duty'ye dönmüş durumda. Taktik falan hak getire; vur sıka döndü olay.
R6 zaten beyin geliştiren düşünmeyi öğreten bir oyun. Full koş, vur istiyorsa MW2'ye 1200 TL verebilir arkadaş.

R6 benzeri deyip R6'da olan özellikleri istemiyorsunuz. Gidin Roblox oynayın hocam o zaman ne diyelim.
R6 benzeri dedim hocam tamamı ile R6 gibi olsun demedim. dikkatli okuyup yorumlamakta fayda var :))

R6 zaten beyin geliştiren düşünmeyi öğreten bir oyun. Full koş, vur istiyorsa MW2'ye 1200 TL verebilir arkadaş.
oyun tavsiyeniz yoksa R6 da beyin geliştirmeye devam edebilirsiniz iyi forumlar.

R6 benzeri dedim hocam tamamı ile R6 gibi olsun demedim. dikkatli okuyup yorumlamakta fayda var :))

oyun tavsiyeniz yoksa R6 da beyin geliştirmeye devam edebilirsiniz iyi forumlar.
Hocam zaten R6 türünün tek örneği. Ya alışırsınız yada alışırsınız bu oyunda alternatif diye bir şey yok.

Zero Hour diye bir oyun var ama oyuncu sayısı az. Sevdiğim bir oyun ama maalesef ölü.
teşekkür ederim deneyeceğim

Hocam zaten R6 türünün tek örneği. Ya alışırsınız yada alışırsınız bu oyunda alternatif diye bir şey yok.
Alternatifi olmadığı için bu hale gelmiş zaten oyun. koş sık koş sık bunalttı iyice :)

malesef evet merakla yükleyip. 4. saatin sonunda silmeye karar verdim

Geri
Yukarı