Rainbow Six: Siege Crash Hatası

Halis AFŞAR

Hectopat
Daha fazla  
Benim Rainbow Six: Siege iki gündür sürekli oyundan atıyor. Attığı zaman Windows kitleniyor sürekli PC'ye reset atmadan düzelmiyor. Hataları internette aradım bir türlü bulamadım sorunla ilgili birleri bana yardımcı olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan yazarsanız daha iyi olur. Bu problemi yaşayan insanlar içinde çözüm olur. Siz yazın, ben bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım. Bilgimin yetmediği yerde diğer arkadaşlar tamamlayacaktır.

Doğrulama işlemini yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa ekran kartınızın güncel sürümünü yazar mısınız?

Son düzenleme:
Yapmış olduğum işlemler şuanlar

windows tamamen güncel driverler güncelle eski veya eksik driverım yok steam üzerinde dosya bütünlenmesi yapıldı yine aynı sorun var oyuna giriyorum 2 veya 3 raountta donuyor masaüstüne atıyor sonrasında pcye res atmadan kendine gelmiyor.

Oyun içi görüntü ayarlarınızı SS alıp atar mısınız? Oynayıp problem yaşamadığınız diğer oyunlar neler?
Sorun kullandığınız dandik PSU'da olabilir. Farklı bir PSU ile test etme şansınız var mı? Sadece işlemci ve ekran kartınız 245W güç çekiyor. PSU'nuz 12V kanalından kaç W veriyor? PFC veya 80+ sertifikası var mı?

Son düzenleme:
Oyun içi görüntü ayarlarınızı SS alıp atar mısınız? Oynayıp problem yaşamadığınız diğer oyunlar neler?
Sorun kullandığınız dandik PSU'da olabilir. Farklı bir PSU ile test etme şansınız var mı? Sadece işlemci ve ekran kartınız 245W güç çekiyor. PSU'nuz 12V kanalından kaç W veriyor? PFC veya 80+ sertifikası var mı?

ben bu psu ile bu oyunu kaç aydır sorunsuz oynuyorum gecen gün gelen yama ile böyle bir sorun baş gösterdi

Dosya Ekleri

• 20190208144630_1.jpg
    20190208144630_1.jpg
    134,2 KB · Görüntüleme: 74
  • 20190208144637_1.jpg
    20190208144637_1.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 56
  • 20190208144639_1.jpg
    20190208144639_1.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 52
  • 20190208144642_1.jpg
    20190208144642_1.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 56
Yine de PSU seçerken Everest'ten uzak durmanızı öneririm. Sorununuza gelirsek, yeni güncellemeden sonra sizin yaşadığınız sorunu yaşayan tonlarca insan var. Ubisoft kısa sürede yeni bir güncelleme ile sorunu çözecektir. İyi sosyaller.

Bu ubisoft kaynaklı bir sorun. Bende de genelde msi afterburner programını açtıktan bir kaç dakika sonra oyun takılıp donuyor ve crash hatası alıyorum. Bu oyunda da son gelen güncelleme sonrası fps düşüşü %50 oranında yaşadım desem yanlış olmaz. Sonuçta ubisoft oyunu oynuyorsun. Bir sorun varsa %99 ubisoft un saçmalıklarıdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı