Rainbow Six Siege Deluxe Edition alınır mı?

Lyrax52

Kilopat
2 Tane sorum var. Oyunu uPlay üzerinden alacağım. Deluxe Edition 45, standart Edition ise 23 TL civarı. Deluxe Edition almaya değer mi sizce? Oyun hakkında tecrübem yok, galiba operatör çıkıyormuş. 2.sorum ise ben uPlay üzerinden alacağım için Steam üzerinden biri ile oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

2 Tane sorum var. Oyunu uPlay üzerinden alacağım. Deluxe Edition 45, standart Edition ise 23 TL civarı. Deluxe Edition almaya değer mi sizce? Oyun hakkında tecrübem yok, galiba operatör çıkıyormuş. 2.sorum ise ben uPlay üzerinden alacağım için Steam üzerinden biri ile oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Alıp almamak size kalmış. İkincisi ise oyunu Steam üzerinden edinen birisi Uplay hesabı açmak zorundadır, oyuna ana erişim uplay üzerinden olur. Oynamak istediğiniz kişiyi Uplay'den arkadaş olarak ekleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Alıp almamak size kalmış. İkincisi ise oyunu Steam üzerinden edinen birisi uPlay hesabı açmak zorundadır, oyuna ana erişim uPlay üzerinden olur. Oynamak istediğiniz kişiyi UPlay'den arkadaş olarak ekleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Şimdi tam açıklamasına baktım, ilk 2 seneden 16 karakter geliyormuş. Bu operatörler önemli mi? Yoksa Fortnite gibi sadece skin mi? Eğer güzel görevi yoksa standart versiyon alırım.

Şimdi tam açıklamasına baktım, ilk 2 seneden 16 karakter geliyormuş. Bu operatörler önemli mi? Yoksa Fortnite gibi sadece skin mi? Eğer güzel görevi yoksa standart versiyon alırım.
Operatör, oyunda farklı gadget'lara sahip olan, hız ve zırh bakımından da farklı olan karakterlerdir. Elinde ne kadar fazla olursa o kadar farklı oynanışa sahip olursun demektir.

Operatör, oyunda farklı Gadget'lara sahip olan, hız ve zırh bakımından da farklı olan karakterlerdir. Elinde ne kadar fazla olursa o kadar farklı oynanışa sahip olursun demektir.

Eyvallah hocam, galiba almışken hazır param varken Deluxe Edition alayım. Tekrardan teşekkür ederim.

Evet, iyi olur. İlk 2 sezondaki operatörler Renown olarak az olsa da, ilk iki sezon operatörlerini almak için ayıracağın zamanı diğee sezondakiler için ayırmış olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı