Rainbow Six Siege Deluxe Edition farkı nedir?

lexcons

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyunda indirim var. Yarın bitiyor. Alacağım ama Deluxe pakette ucuz. Sizce arkadaki azıcık fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında almakta kararsızım çünkü benim Cyberpunk 2077 gibi bir hedefim de var ve almak zor o oyunu. Elimde ki parayı Six Siege'ye vermek yerine biriktiresim var fakat kararsızım.

Rekabetçi tarzı oyunları seviyorsanız Rainbow arkadaşlarla çok güzel giden bir oyun. Sırf bombayı veya rehineyi korurken etrafı sarıp savunmanız bile ayrı bir haz veriyor. Benim açımdan tabi ki bu 😅 Ama Cyberpunk'ta taş gibi bir single deneyim yaşatacağından ben olsam 2077'i 12'den vururum.

170 saat oynadım daha tek bir hileci ile karşılaşmadım, Rainbow'un genel olarak hileci problemi yok zaten. Başka bir oyun ile karıştırdığınız galiba.
Yeterli mi bu görsel ? :)
Aslında almakta kararsızım çünkü benim Cyberpunk 2077 gibi bir hedefim de var ve almak zor o oyunu. Elimde ki parayı Six Siege'ye vermek yerine biriktiresim var fakat kararsızım.
Oyun alcaksan indirim zamanı al gerçekten çok saçma paralara satılıyor oyunlar. Yada oyun satan sitelerden ucuza almayı dene.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 99

Geri
Yukarı