Rainbow Six Siege Deluxe Edition vs Gold Edition

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Beni bilirsiniz, R6 ile ilgili bayağı bir konu açtım. En yakın indirimleri bekliyordum, bir de ne göreyim? Steam'de indirime girmiş. Deluxe Edition'ı mı almalıyım Gold Edition'u mu?
Deluxe Edition: 44,55 TL
Gold Edition: 110,25
Hangisini almalıyım?
Teşekkürler.

Her operatörün kendine özel teçhizatı ve özelliği var.

Bu video daha açıklayıcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam, teşekkür ederim. Sanırım Deluxe Edition'ı alacağım. Ne çok avantajsız ne çok avantajlı olacağım :).

Dostum bence standart al. Ne istersen alabilirsin ama standart ilede operatör açmak gayet kolay.
Yani 2 maçta 1 operatör açabilirsiniz. Öyle bir amaçla oynamak daha eğlenceli.
Eğer operatör açmak ile uğraşmak istemiyorsan Gold al geç. Ben şahsen tek tek uğraşarak almayı sevdiğimden standart almayı düşünüyorum.

Bende uğraşarak almayı sevdiğimden standart aldım.

Her operatörün kendine özel teçhizatı ve özelliği var.

Bu video daha açıklayıcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@19237539300 arkadaşın attığı videoyu izleyin. Daha iyi anlayacaksınız.
2 maçta hangi operatör açılıyor? 2 maçta ortalama 750-800 Renown kazanabilirsiniz.

3 maç olsun o zaman. 1000'lik operatörleri kastetmiştim.

Burada tercih sizin. Deluxe Edition, 1. ve 2. yılın 16 operatörünü içeriyor. Gold Edition ise 16 operatöre ek olarak Year 5 Pass içeriyor. Year 5 Pass ise tek başına satılırken 110 TL gibi bir fiyata sahip. En yeni 6 operatör geliyor ve birçok avantaj ile geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı