Çözüldü Rainbow Six: Siege eğitim bölümü geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

roademka

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saldıran taraf eğitim yerini bir türlü geçemiyorum. Aralığa tutun diyor ama hala anlamadım, yardım edebilecek var mı? Bu kısımda bir pencere var ama pencerede kilit var, içinden geçemiyorum pencerenin.

1700932952202.png

"V" tuşu ile kırmaya çalış, olmuyorsa karakterinin özelliği ile açacaksın "Caps Lock" ya da "Mouse 3" olması lazım default ayarlar neydi hatırlamıyorum.

"V" tuşu ile kırmaya çalış, olmuyorsa karakterinin özelliği ile açacaksın "Caps Lock" ya da "mouse 3" olması lazım default ayarlar neydi hatırlamıyorum.

Hocam karakterin özelliğini kullandım, odunu kırdı sadece. Önündeki kilit hala duruyor.

Hocam karakterin özelliğini kullandım odunu kırdı sadece önündeki kilit hala duruyor.

Demir parmaklık gibi bir şey var, giremiyorum içeriye.

Hocam karakterin özelliğini kullandım odunu kırdı sadece önündeki kilit hala duruyor.

Demir parmaklık gibi bir şey var giremiyorum içeriye.

Tamamdır sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocam bende uzun zamandır oynamıyorum oyunu ilk defa böyle bir şey görüyorum. Başka bir yol deneyin orası blocklu olabilir belki. İlla oradan geçmeniz gerekiyorsa oyunun zaten size talimatları vermesi gerekir. İsterseniz baştan başlayın bölüme.

Geri
Yukarı