Rainbow Six Siege Ekran Bulanık

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gerçekten çok kötü bir durumdayım umarım yardım bulurum...

Öncelikle eskiden büyük monitörümde oynuyordum ve sorun olmuyordu ancak yeni bilgisayar alınca yeni bilgisayara büyük monitörü taktım ve bana evdeki eski monitör kaldı. Eski monitöre sistemimi bağladıktan sonra oyunu açtım ve oyunun bulanık olduğunu fark ettim, ve ardından görüntü ayarlarını yokladım. Ama hiç bir şey bulamadım ve en son olarak çerçeve moduna aldım ve görüntü netleşti, ancak çerçeve modunda tam performans alınamadığı için ve kötü bir görüntüye sahip olduğu için oynayamadım. Tam ekran modda ise ortalar net sağ ve sol taraf bulanık bir biçimde bu sorunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olun..

Görsel Pencere Modundayken çekilmiştir...

Dosya Ekleri

• 1575123740155.png
    1575123740155.png
    207,2 KB · Görüntüleme: 257
Oyunun kurulu olduğu ana dizine gelin, RainbowSix.exe dosyasına sağ tıklayın özellikler deyin, uyumluluk bölümüne gelip "Tam Ekran İyileştirmelerini Devre Dışı Bırak" kutucuğunu tik koyarak devam edin.

Deniyorum şimdi.

Oyunun kurulu olduğu ana dizine gelin, RainbowSix.exe dosyasına sağ tıklayın özellikler deyin, uyumluluk bölümüne gelip "Tam Ekran İyileştirmelerini Devre Dışı Bırak" kutucuğunu tik koyarak devam edin.

Yok, maalesef çalışmadı.

Ayarların en altında filtreleme tarzında 2 adet ayar olması lazım onları %100 yapıp tekrar dene.

Onunla alakalı bir durum değil. Ana menude de geçerli.
Arkadaşlar, NVIDIA denetim masasından monitörüm desteklemese de 1920x1080 yaptım. Sorunum düzeldi!

Not: Kendim buldum, işine yarayacak olanlar denesin diye gönderiyi açık tutun lütfen.
Arkadaşlar, çalışmadı. Dün çalışmıştı ancak şimdi görüntü gidiyor...
Hala çözüm bulamadım. Yardım olabilecek yok mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı