Çözüldü Rainbow Six Siege: FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aztekiando

Hectopat
GTX 1050,16 GB RAM var. Orta-yüksek arası ayarlarda (hatta düşük yapsam bile) 150-200 arası FPS alıyorum. Fakat sık sık drop yiyorum. FPS 30'a düşüyor. Neden olabilir? Bir fikri olan var mı?

Çözüm
Oyunun dosya konumuna gidin. Rainbow Six Siege .exe dosyasına sağ tıklayın, özelliklere tıklayın. Sonra uyumluluğa tıklayın oranın altında "tam ekran iyleştirmelerini devre dışı bırak" var. Ona tıklayın ve tekrar oyunu açın. Sorununuzun çözülmesi lazım.
Oyunun dosya konumuna gidin. Rainbow Six Siege .exe dosyasına sağ tıklayın, özelliklere tıklayın. Sonra uyumluluğa tıklayın oranın altında "tam ekran iyleştirmelerini devre dışı bırak" var. Ona tıklayın ve tekrar oyunu açın. Sorununuzun çözülmesi lazım.

Son düzenleme:
Çözüm
Diğer oyunlarda olmuyorsa kafana takma. Rainbow kaynaklı bir sorun olma olasılığı yüksek.

Yine Rainbow'a göre daha nadir olmakla birlikte GTA oynarken de oluyor.

Merhabalar, ilk çözüm olarak şunu önereceğim. Oyunun dosya konumuna gidin. Rainbow Six Siege .exe dosyayasına sağ tıklayın, özelliklere tıklayın. Sonra uyumluluğa tıklayın oranın altında "tam ekran iyleştirmelerini devre dışı bırak" var. Ona tıklayın ve tekrar oyunu açın. Sorununuzun çözülmesi lazım.

Düzeldi. Düşse bile 60-70 arasına düşüyor hissetmiyorum. Sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı