Rainbow Six Siege Girişte Takılıyor

Ahmet Uygur

Hectopat
Bende bir hesap var uPlay ama Steam'de değil sadece uPlay. Bu hesapta sadece Rainbow Six var ama Starter Edition. Ben uPlay'de Games'lerden Rainbow'a, Play dediğimde girişte bekliyor ve açılmıyor veya Rainbow Six not responding. hatası alıyorum ama oyuna giremiyorum. Hesap 2. el.
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlükten kaynaklı olabilir.
Ayrıca hesap 2'nci el ise aldığın kişi %90 ihtimal oyunu Steam'den aldı ve Steam'den aldıysa bu oyuna Steam hesapsız giremezsin.,
Paranı geri alamazsan gitti paracıklar. Geçmiş olsun.

Bende bir hesap var Uplay ama Steam'de değil sadece Uplay. Bu hesapta sadece Rainbow Six var ama starter Edition. Ben Uplay'de Games'lerden Rainbow'a, play dediğimde girişte bekliyor ve açılmıyor veya Rainbow Six not responding. Hatası alıyorum ama oyuna giremiyorum. Hesap 2. el.Eki Görüntüle 348493

Kral yapman gereken tek şey bu aldığın Uplay'de kurulan Gmail'i ve şifreyi alıp Gmail uygulamasından ayarlaman lazım adam sana sadece Uplay giriş için Gmail ve şifre verdiyse büyük ihtimal hesap açılmayacak çünkü Gmail senin numarana kayıtlı değil aldığın adama açılmıyor bu ne yapmalıyım diye söyle eğer ki ilgilenmezse ve yazmazsa gerekli yerlerle iletişime geçip paranı talep et.

Geri
Yukarı