Rainbow Six Siege Hala Alınır mı?

Bildiğiniz üzere önümüzde Steam yaz indirimleri var. Bu indirimlerde ben Rainbow Six Siege almak istiyorum, sizce geç mi kaldım oyunu almak için? Aynı zamanda şu an Steam'da Rainbow'un standardı indirimli fiyatıyla 51TL. Bir de Deluxe Edition var 61TL. Siz bir tanesini alacak olsanız, ne alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tabi hala alınır. Ben deluxe versiyonunu almanızı öneririm. Oyuna ilk başladığında sana oyunu öğreticek birileri olursa süper olur çünkü tek başına ne yapacağını tam anlamıyacağın için seni kanser edip oyundan soğumana neden olabilir.
Starter Pack zamanında tamamen kalkmıştı ve Starter Edition hesaplar normal sürüme yükseltilmişti. Ayrıca Starter Edition sadece ilk 20 operatörü etkiliyor. Onlar dışındaki operatörler için soruyorsanız almanızı öneririm. Tek tek açmaktansa DLC ile almak çok kârlı oluyor.
Habere baktığıma göre 15 Şubat 2019'da kalkmış Starter Pack ben o zamandan önce almıştım şuan hesabım normal sürümde ise almama gerek varmıdır günde 2.30-3 saat oynarak hızlıca operatör alabilirmiyim?

Habere baktığıma göre 15 Şubat 2019'da kalkmış Starter Pack ben o zamandan önce almıştım şuan hesabım normal sürümde ise almama gerek varmıdır günde 2.30-3 saat oynarak hızlıca operatör alabilirmiyim?
Maç kazanıp kaybetme ortalamanıza göre değişir. İlk 20 operatör açık değilse onları çok kolay bir şekilde halledersiniz fakat diğer DLC operatörleri biraz zahmetli olacaktır. Oyundan kolay kolay sıkılmam derseniz almayabilirsiniz fakat bir yerden sonra cidden sıkıcı oluyor. Ben paranız varsa ve başka önceliğiniz yoksa almanızı tavsiye ederim.

Oyun güncel ve alinabilir, ben de severek oynuyordum fakat son zamanlarda oyundaki buglar ve Ubisoft’un amatorlugu beni oyundan hayliyle soguttu. Buglu olan aletleri ve hatta clash adindaki karakteri ivedilikle duzeltmek yerine direkt gecici olarak oyundan kaldirmalari tam bir komediydi ve bunlar yasanirken adamlarin tek yayinladigi haber yeni gelecek operatorler hakkinda bilgilerdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı