Rainbow Six Siege Hala Alınır mı?

Bildiğiniz üzere önümüzde Steam yaz indirimleri var. Bu indirimlerde ben Rainbow Six Siege almak istiyorum, sizce geç mi kaldım oyunu almak için? Aynı zamanda şu an Steam'da Rainbow'un standardı indirimli fiyatıyla 51TL. Bir de Deluxe Edition var 61TL. Siz bir tanesini alacak olsanız, ne alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tabi hala alınır. Ben deluxe versiyonunu almanızı öneririm. Oyuna ilk başladığında sana oyunu öğreticek birileri olursa süper olur çünkü tek başına ne yapacağını tam anlamıyacağın için seni kanser edip oyundan soğumana neden olabilir.
Oynayacak arkadaşın varsa alınır. Tek başına oynarsan bir yerden sonra sıkılırsın.

Tabi hala alınır. Ben deluxe versiyonunu almanızı öneririm. Oyuna ilk başladığında sana oyunu öğreticek birileri olursa süper olur çünkü tek başına ne yapacağını tam anlamıyacağın için seni kanser edip oyundan soğumana neden olabilir.

Çözüm
Arkadaşın varsa alabilirsin. Yoksa da gruplardan, Discord sunucularından çok rahat takım bulabilirsin. Şuan alacaksan ben Deluxe al derim. 10 TL fark çok büyük bir fark değil sonuçta.

Ben 40tl civarlarındayken aldım rainbow starter pack'ı fakat operatör açmak çok zor dlc almamı önerirmisiniz
Starter Pack zamanında tamamen kalkmıştı ve Starter Edition hesaplar normal sürüme yükseltilmişti. Ayrıca Starter Edition sadece ilk 20 operatörü etkiliyor. Onlar dışındaki operatörler için soruyorsanız almanızı öneririm. Tek tek açmaktansa DLC ile almak çok kârlı oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı