Rainbow Six: Siege HD Graphics 3000 ile açılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Xant_

Hectopat
Bugün Rainbow'u aldım fakat ilk başta oyuna girmeye çalıştığım zaman oyun ana menüde crash veriyordu. Araştırma yaptım ve Ubisoft Connector'dan Cloud ayarlarını deaktif yaptım ve düzeldi fakat oyuna girdiğimde oyunu Intel ile çalıştırmakta. NVIDIA'nın kendi GPU göstericisi oyunun harici ekran kartı ile açıldığını gösteriyor fakat oyunda Intel 3000 kullanılıyor. Şu anda ise belgelerden Gpuadapter'i 1 yaptım ve oyun yine ilk baştaki hatayı vermeye başladı. 610M ile normal imkanlarda açması gerek izlediğim benchmark videolarında gayet iyi bir şekilde 50 FPS ve üstü oynatıyor bir problem olmuyor fakat Intel'i kullandığı için 20 FPS oynuyorum.

Sistemim:
  • i3 2. Nesil
  • 610M ve Intel Graphics 3000
  • Afox 240GB SSD
  • 12 GB RAM(8+4)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim sistem özelliklerim sizinkinden iyi bende 50 FPS vermiyor. Allah'a şükür 30 üstünü görmedim en düşük ayarlarda. Sizin sorununuzun çözümü ise kolay. Ayarlar > sistem > ekran(monitör) > aşağı kısımlarda grafik ayarları > buradan masaüstü uygulamasını seçip R6'nın kurulu olduğu dosyadaki r6.exe'yi seçik yüksek performansa ayarlayın. Sorununuz çözülür.

Dosya Ekleri

• 1625168952112.png
    1625168952112.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı