Rainbow Six Siege kaç GB?

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar Rainbow Six Siege alacağım kaç GB ? RAM olarak değil boyut olarak. İnternetten araştırdım 42 GB diyor :eek: Var mı bilen birisi kaç GB olduğunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra doku paketi olmadan o civarda iniyor. Yüklemeden sonra boyutu 60 GB oluyor.

Screenshot_1.png

Steam üzerinden daha 2 gün önce satın aldım. Oyunun boyutu 53 GB 700 MB'dır ve 800 kb/s- 1 mb/s arasındaki hızlarda indirilmesi 1 gün 1 saat gibi süreleri almaktadır.

Hangi sürümü alıcaksın kesinlikle starter alma bana kalırsa oyun yarın indirime giricek starterı hesabımdan silip standartı alıcam yada dlc alcam ikisi arasında kaldım.

Hangi sürümü alıcaksın kesinlikle starter alma bana kalırsa oyun yarın indirime giricek starterı hesabımdan silip standartı alıcam yada dlc alcam ikisi arasında kaldım.
Ben Starter aldım. Ara sıra oynamak için hata mı yapmışım ? Operatör açma dışında her şey aynı sanırım.
Ayrıca oyun neden 60 GB.

Evet sadece operatörleri daha fazla renown vererek açıyorsunuz tek fark bu. Hata olup olmaması sizin oyundaki beklentinizle alakalı.

Ben Starter aldım. Ara sıra oynamak için hata mı yapmışım ? Operatör açma dışında her şey aynı sanırım.
Ayrıca oyun neden 60 GB.
Yok ara sıra oynamak içinse starter alman normal ben de starter ı aldım 70 liraya da 8 dlc operatörü paketini aldım artık gerek kalmadı standarta bu arada oyun 53.7 gb indirmesi yer kaplaması değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı